C-GEO - system wspomagający pracę geodetów i projektantów
GeoOrganizer - aplikacja do zarządzania pracami geodezyjnymi
C-GML edytor mapy obiektowej, import/eksport GML
C-Raster - edytor plików graficznych z funkcjami kalibracji
Estima - programy dla administracji publicznej
GML Factory - program do walidacji plików GML
Aplikacja do przeglądania i korzystania z podstawowych serwisów GUGiK na urządzeniach mobilnych
Aplikacja mobilna D-Geo V2 dla Android
genti dama piele naturala

Nagroda dla C-GEO w konkursie Głównego Geodety Kraju

   Z przyjemnością informujemy o nagrodzie Głównego Geodety Kraju, którą jako autorzy C-GEO zdobyliśmy w konkursie na aplikację wykorzystującą usługi KIEG i   ULDK (czyli Krajową Integrację Ewidencji Gruntów i Budynków, oraz Usługę Lokalizacji Danych Katastralnych). 17 lipca 2019 roku w siedzibie GUGiK w Warszawie podczas prezentacji nagrodzonych prac zaprezentowane zostało także C-GEO. Uczestnicy spotkania – Wojewódzcy Inspektorzy Nadzoru Geodezyjnego, Geodeci Województw, a także inne zaproszone osoby mogły zobaczyć jak działa w naszym programie wykorzystanie danych PZGiK (dane EGiB, GESUT, itd.).

Mamy nadzieję, że nagrodzone funkcje C-GEO będą przydatne w codziennej pracy geodetów i innych użytkowników programu. Zachęcamy do korzystania z nowych możliwości.

Opis funkcji programu udostepniających dane EGiB (wektorowe i rastrowe granice działek, identyfikatory), GESUT (przebieg sieci), planów zagospodarowania przestrzennego (podkład rastrowy na tle mapy), danych adresowych itd. jest dostępny w artykule oraz w materiale wideo na YouTube.

nagroda