ustaw warstwę- nowe typy

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1117
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

ustaw warstwę- nowe typy

Post autor: marcinn »

Proponuję dodać nowy typ podczas prawego kliku "Ustaw warstwę". Mianowicie byłby to tryb w którym widoczna byłaby tylko zaznaczona warstwa, a pozostałe zostają ustawione na niewidoczne. Bardzo przydałoby się podczas edycji mapy, żeby przypadkiem czegoś innego nie usunąć lub podglądnąć obiekty z danej warstwy
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1117
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: ustaw warstwę- nowe typy

Post autor: marcinn »

Czy jest szansa na wprowadzenie tej zmiany?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: ustaw warstwę- nowe typy

Post autor: Jurek B. »

Pracujemy nad tym i jak dobrze, pójdzie będzie w aktualizacji na przełomie maja/czerwca.
Pozdrawiam Jurek B.
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1117
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: ustaw warstwę- nowe typy

Post autor: marcinn »

marcinn pisze: 03 gru 2014, 15:30 Proponuję dodać nowy typ podczas prawego kliku "Ustaw warstwę". Mianowicie byłby to tryb w którym widoczna byłaby tylko zaznaczona warstwa, a pozostałe zostają ustawione na niewidoczne. Bardzo przydałoby się podczas edycji mapy, żeby przypadkiem czegoś innego nie usunąć lub podglądnąć obiekty z danej warstwy
Chciałem się przypomnieć odnośnie tej funkcji oraz prosić o dodanie funkcji "czyść warstwę", jako kolejną opcję pod PPP>ustaw warstwę. Mogłaby się znaleźć poniżej opcji usuń warstwę.
Fajnie gdyby była też możliwość cofnięcia się do ostatniego widoku warstw. Np. pracuję na widoczności wszystkich warstw, potem chcę widzieć i edytować tylko przewody wodociągowe (korzystam z opcji o którą prosiłem). I po edycji chciałbym wrócić do poprzedniego widoku. Aktualnie musiałbym zapamiętywać w legendzie stan warstw. Świetnie byłoby gdyby dało się taki układ warstw przywrócić w prosty sposób (nawet w formie ikonki na pasku zadań)
ODPOWIEDZ