Zawiadomienia geoorganizer

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
Lukasz C
___
___
Posty: 82
Rejestracja: 15 lip 2014, 22:55

Zawiadomienia geoorganizer

Post autor: Lukasz C »

Witam, czy jest możliwość w geo organizerze generować zawiadomienia dla stron (działki sąsiednie i przedmiotowa) indywidualnie dla każdej osoby (strony). Warto by się pochylić nad takim rozwiązaniem.
pozdrawiam
KZibi
____
____
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2006, 19:17

Re: Zawiadomienia geoorganizer

Post autor: KZibi »

Witam
GeoOrganizer ma taką możliwość, można to zrobić tak jak widać na zrzucie.
W edycji szablonu z menu wstaw wstawiamy odpowiednie polecenia a z menu ustawienia zaznaczamy "generuj serię dokumentów - dla każdego właściciela
(z działek oznaczonych jako przedmiot opracowania oraz działek sąsiednich)"
Jeżeli dobrze zrozumiałem kolegę to można to tak zrobić.
Pozdrawiam
KZibi
Załączniki
Zawiad GeoOrg.png
Zawiad GeoOrg.png (183.14 KiB) Przejrzano 3458 razy
GEOMAG
___
___
Posty: 50
Rejestracja: 31 sie 2014, 08:08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Re: Zawiadomienia geoorganizer

Post autor: GEOMAG »

Fajna funkcja ale chciałbym zapytać o co innego
czy można dorobić funkcję która będzie sprawdzała przy uruchomieniu programu czy są nowsze wersje do zainstalowania tak jak w przypadku c-geo - no i oczywiście automatem ściągnięcie wersji
Lukasz C
___
___
Posty: 82
Rejestracja: 15 lip 2014, 22:55

Re: Zawiadomienia geoorganizer

Post autor: Lukasz C »

Chodzi mi o to żeby wygenerować indywidualnie zaadresowane zawiadomienie do danego właściciela działki nie o ilość zawiadomień. Do tej pory robiłem to w programie konkurencji, którego nazwy może na forum nie podam ale tam ładnie wychodzi zatytułowane każde zawiadomienie indywidualnie do każdego właściciela działki (jeżeli w danej robocie dany właściciel ma np 3 działki to zawiadomienie do niego generuje się raz). W geo organizerze do wyboru jest tylko lisa osób.

pozdrawiam
Lukasz C
___
___
Posty: 82
Rejestracja: 15 lip 2014, 22:55

Re: Zawiadomienia geoorganizer

Post autor: Lukasz C »

Jeszcze mam jedno pytanie jak kolega wstawił pola z jednym nazwiskiem właściciela działki. W programie mam do wyboru tylko listy nazwisk?

Pozdrawiam
KZibi
____
____
Posty: 231
Rejestracja: 08 sie 2006, 19:17

Re: Zawiadomienia geoorganizer

Post autor: KZibi »

Lukasz C pisze:Jeszcze mam jedno pytanie jak kolega wstawił pola z jednym nazwiskiem właściciela działki. W programie mam do wyboru tylko listy nazwisk?
Pozdrawiam
Witam
Tak jak wcześniej w poście napisałem należy w edycji szablonu z menu wstaw wstawić odpowiednie polecenia a z menu ustawienia zaznaczamy
"generuj serię dokumentów - dla każdego właściciela (z działek oznaczonych jako przedmiot opracowania oraz działek sąsiednich" ) następnie rozwijam okno wstaw (zakładka "seria dokumentów dla właścicieli działek" jest w tym momencie aktywna) wybieram pozycje jakie potrzebuję i zapisuję szablon. Po ewentualnych zmianach w szablonie należy ponownie przed zapisaniem zaznaczyć w menu ustawienia " generuj serię dokumentów....."
Pozdrawiam
KZibi
Załączniki
GeoOrgan.png
GeoOrgan.png (172.2 KiB) Przejrzano 3301 razy
Lukasz C
___
___
Posty: 82
Rejestracja: 15 lip 2014, 22:55

Re: Zawiadomienia geoorganizer

Post autor: Lukasz C »

dzieki
ODPOWIEDZ