Obliczenie objętości - tworzenie modelu

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
kouczan
____
____
Posty: 214
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:36

Obliczenie objętości - tworzenie modelu

Post autor: kouczan »

Czy byłaby możliwość w module obliczeń objętości przy tworzeniu NMT w oknie gdzie wyświetlane jest trójkątowanie dodanie opcji "łapki" tak aby można było wygodnie przesuwać rysunek? Dodatkowo okno to blokuje możliwość przejścia do samego programu. Uciążliwe to jest w momencie kiedy chce się dodać linię nieciągłości i chce się podejrzeć na mapie jej lokalizacje (przy sporych i skomplikowanych obiektach czasem trudno się połapać). W ogóle fajnie aby linie nieciągłości można było przenosić bezpośrednio z mapy.
Pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3113
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Re: Obliczenie objętości - tworzenie modelu

Post autor: FaFaL »

kouczan pisze:W ogóle fajnie aby linie nieciągłości można było przenosić bezpośrednio z mapy.
Jest fajnie :) można :)
Pozdrawiam Rafał Kocierz
kouczan
____
____
Posty: 214
Rejestracja: 31 paź 2010, 12:36

Re: Obliczenie objętości - tworzenie modelu

Post autor: kouczan »

Faktycznie. Jak zobaczyłem wygląd zakładki połączeń stałych to myślałem że z palca trzeba klepać kolejne połączenia. Nie przyszło mi do głowy, że można skopiować i wkleić linię :). Dzięki za naprowadzenie.
ps. mimo wszystko "łapka" w podglądzie by się przydała :)
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Obliczenie objętości - tworzenie modelu

Post autor: Jurek B. »

kouczan pisze:Czy byłaby możliwość w module obliczeń objętości przy tworzeniu NMT w oknie gdzie wyświetlane jest trójkątowanie dodanie opcji "łapki" tak aby można było wygodnie przesuwać rysunek? Dodatkowo okno to blokuje możliwość przejścia do samego programu. Uciążliwe to jest w momencie kiedy chce się dodać linię nieciągłości i chce się podejrzeć na mapie jej lokalizacje (przy sporych i skomplikowanych obiektach czasem trudno się połapać). W ogóle fajnie aby linie nieciągłości można było przenosić bezpośrednio z mapy.
Pozdrawiam
Michał
Zamiast łapki można wykorzystać kursory klawiatury, co do blokady przejścia do programu to niestety tak już to musi być :(
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ