Usuwanie punktów na mapie

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
chodys
____
____
Posty: 150
Rejestracja: 13 lip 2014, 11:47

Usuwanie punktów na mapie

Post autor: chodys »

Witam
Proszę o poprawienie działania przycisku "Wszystko" i "Anuluj" w oknie "Potwierdź" podczas usuwania punktów z symbolem na mapie. Jak zaznaczę minimum dwa punkty z kodem (symbolem) i chcę je usunąć, to pokazuję się okno z ostrzeżeniem "Skasować punkt (symbol), klikam "Tak", pojawia się następne okno z potwierdzeniem "Czy usunąć punkt wraz z symbolem". I tego dotyczy moja uwaga, ponieważ w oknie z ostrzeżeniem przycisk "Wszystko" działa dobrze, ale już w oknie z potwierdzeniem, nie. Muszę na niego klikać tyle razy ile zaznaczyłem punktów, a powinny się usuwać wszystkie punkty i symbole od razu. Przycisk "Anuluj" powinien anulować całą operację usuwania, a nie dla każdego punktu osobno (od tego jest przycisk "Nie").
giekon
____
____
Posty: 137
Rejestracja: 09 gru 2015, 15:27
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Usuwanie punktów na mapie

Post autor: giekon »

Dlatego ja do usuwania większej ilości pkt lub obiektów używam przycisku z paska zadań - "Usuwanie obiektów"... Wtedy raz akceptujemy i po problemie :D
---
Pozdrawiam
Grzesiek
Awatar użytkownika
ariel0-0
______
______
Posty: 500
Rejestracja: 07 kwie 2010, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Usuwanie punktów na mapie

Post autor: ariel0-0 »

który to przycisk?
Have a nice day
Awatar użytkownika
piotr j.
_____
_____
Posty: 466
Rejestracja: 15 sty 2016, 13:50

Re: Usuwanie punktów na mapie

Post autor: piotr j. »

a ten :D
Załączniki
1.png
1.png (37.59 KiB) Przejrzano 4610 razy
Pozdrawiam.
piotr j.
chodys
____
____
Posty: 150
Rejestracja: 13 lip 2014, 11:47

Re: Usuwanie punktów na mapie

Post autor: chodys »

giekon pisze:Dlatego ja do usuwania większej ilości pkt lub obiektów używam przycisku z paska zadań - "Usuwanie obiektów"... Wtedy raz akceptujemy i po problemie :D
Może i akceptujemy raz, ale trzeba kliknąć na każdy punkt/obiekt osobno, a jak ich jest do usunięcia tysiąc, to robi się problem ;)
giekon
____
____
Posty: 137
Rejestracja: 09 gru 2015, 15:27
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Usuwanie punktów na mapie

Post autor: giekon »

Tą opcją da się zaznaczać obszarem - naciskasz lpm i przeciągasz zaznaczając dany obszar do usunięcia. Kasowane jest wszystko w nim: pkt. obiekty, napisy...
---
Pozdrawiam
Grzesiek
Awatar użytkownika
piotr j.
_____
_____
Posty: 466
Rejestracja: 15 sty 2016, 13:50

Re: Usuwanie punktów na mapie

Post autor: piotr j. »

chodys pisze:Może i akceptujemy raz, ale trzeba kliknąć na każdy punkt/obiekt osobno, a jak ich jest do usunięcia tysiąc, to robi się problem ;)
Niekoniecznie. Można zaznaczyć obszarem i usunąć wiele obiektów za jednym razem.
Pozdrawiam.
piotr j.
ODPOWIEDZ