Eksport do dxf.

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
herrtur
____
____
Posty: 163
Rejestracja: 06 sty 2012, 18:36

Eksport do dxf.

Post autor: herrtur »

Witam.
Przydałyby się trzy opcje przy eksporcie mapy do dxf :
- możliwość podania nr-u punktu stanowiącego lewy dolny i prawy górny róg zakresu eksportu (teraz mogę wpisać tylko xy)
- możliwość zapisu konkretnych ustawień eksportu pod nazwą własną i potem wyboru takiej wersji
- eksport fragmentu mapy wewnątrz dowolnego obszaru zamkniętego

Teraz jeszcze pomyślałem,że pierwsza i trzecia opcja przydałaby się w przy eksporcie do innej mapy.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8194
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Eksport do dxf.

Post autor: Jurek B. »

Witam, przesłałem do programisty, postaramy się to wprowadzić w najbliższej lub następnej aktualizacji.
Pozdrawiam Jurek B.
herrtur
____
____
Posty: 163
Rejestracja: 06 sty 2012, 18:36

Re: Eksport do dxf.

Post autor: herrtur »

Super.
Jeszcze przydałaby się opcja w eksporcie do dxf i kopiowania do innej mapy aby program przerzucał tylko te warstwy,które są widoczne.
Ma to zastosowanie przy kopiowaniu (np.do wydruku) tylko nowego pomiaru,ale jest on już nałożony na mapę z istniej.treścią.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8194
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Eksport do dxf.

Post autor: Jurek B. »

herrtur pisze: 22 cze 2020, 20:06 Super.
Jeszcze przydałaby się opcja w eksporcie do dxf i kopiowania do innej mapy aby program przerzucał tylko te warstwy,które są widoczne.
Ma to zastosowanie przy kopiowaniu (np.do wydruku) tylko nowego pomiaru,ale jest on już nałożony na mapę z istniej.treścią.
To akurat jest od dawna możliwe - prawy klawisz myszki w oknie eksportu - Zaznacz te warstwy, które są widoczne.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ