rzedna pod kreska

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
geoproj5
____
____
Posty: 105
Rejestracja: 09 lip 2022, 12:02

rzedna pod kreska

Post autor: geoproj5 »

czasem po skartowaniu rzednbej nie wskakuje etykieta. wstawiam ja wtedy recznie. prosze o dodanie mozliwosci wstawienia recznej etykiety z kreska NAD tekstem
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: rzedna pod kreska

Post autor: Jurek B. »

geoproj5 pisze: 16 maja 2023, 20:04 czasem po skartowaniu rzednbej nie wskakuje etykieta. wstawiam ja wtedy recznie. prosze o dodanie mozliwosci wstawienia recznej etykiety z kreska NAD tekstem
Nie ma takiej możliwości by poprawnie wprowadzona GES_Rzedna nie generowała właściwej etykiety (górnej lub dolnej w zależności od wprowadzonych danych), chyba, że wyłączył Pan ich tworzenie. Proszę skontaktować się z naszym serwisem - pomożemy.
Pozdrawiam Jurek B.
geoproj5
____
____
Posty: 105
Rejestracja: 09 lip 2022, 12:02

Re: rzedna pod kreska

Post autor: geoproj5 »

no ok odezwe sie bo jest ot u mnie dosc czesty problem . po uzyciu opcji "opisywanie rzednych dla pikiet efekt ten sam - brak etykiety :(
byc moze cpos robie zle , ale nie mam pojecia co
geoproj5
____
____
Posty: 105
Rejestracja: 09 lip 2022, 12:02

Re: rzedna pod kreska

Post autor: geoproj5 »

a tak juz z niemocy i bezsilnosci tylko napisze ze uzyl pan stwierdzenia "poprawnie wprowadzona rzedna" panowie uwazacie ze rzedna powinna byc zawsze gorna a niektore odgiki ze dla wszystkich procz kanalizy na byc gorna a dla kanalizy ma byc dolna.... z tego wynikal ten ciagly problem. przepisy mamy no wspaniale i pieruńsko precyzyjne. serial "przepychanki z odgikami" odcinek 150
ODPOWIEDZ