Import z formatu GeoMap

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
greywolf
____
____
Posty: 111
Rejestracja: 21 mar 2005, 10:01
Lokalizacja: Już nie z Podhala ;)

Import z formatu GeoMap

Post autor: greywolf »

Witam
Juz kiedyś nudziłem o taka możliwość importu z systemu GeoMap.
Będę wdzięczny za pomoc, bo od dłuższego czasu nie moge sobie z nim poradzić.
W razie czego dysponuję plikiem przykładowym.
Pozdrawiam
Sebastian
[i]greywolf - dura lex sed lex[/i]
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Witam
Otrzymaliśmy już miesiąc temu od jednego z naszych uzytkowników pliki przykładowe z tego programu. Ponieważ nie mamy jednak specyfikacji tego formatu i nie jestem w stanie do niej dotrzeć, rozpracowujemy go sami. Nie dam w tej chwili gwarancji, że uda się nam to dobrze zrobić.
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3119
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Post autor: FaFaL »

Witam
na emaila przesyłam cosik - myślę że pomoże. Na końcu dokumentu jest opis formatu geo-map.
Pozdrawiam Rafał Kocierz
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3119
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Post autor: FaFaL »

Tak przy okazji to chyba rok lub 2 lata temu na tym forum rozgryzano pewne elementy formatu geo-map - może się również przyda.
Pozdrawiam Rafał Kocierz
greywolf
____
____
Posty: 111
Rejestracja: 21 mar 2005, 10:01
Lokalizacja: Już nie z Podhala ;)

Post autor: greywolf »

Jurek B. pisze:... Ponieważ nie mamy jednak specyfikacji tego formatu i nie jestem w stanie do niej dotrzeć, rozpracowujemy go sami. Nie dam w tej chwili gwarancji, że uda się nam to dobrze zrobić.
Witam ponownie.
Czy współpraca bezpośrednia pomiędzy dwiema firmami w tym względzie jest zupełnie niemożliwa? Chyba nie jesteście dla siebie konkurencją? Zakres obu programów, a co za tym idzie również odbiorcy są różni. Może warto pokusić się o telefon do G-S? Tylko proponuję. Chyba nie ma nic do stracenia ? ;)
[i]greywolf - dura lex sed lex[/i]
greywolf
____
____
Posty: 111
Rejestracja: 21 mar 2005, 10:01
Lokalizacja: Już nie z Podhala ;)

Post autor: greywolf »

Jurek B. pisze:Witam
Otrzymaliśmy już miesiąc temu od jednego z naszych uzytkowników pliki przykładowe z tego programu. Ponieważ nie mamy jednak specyfikacji tego formatu i nie jestem w stanie do niej dotrzeć, rozpracowujemy go sami. Nie dam w tej chwili gwarancji, że uda się nam to dobrze zrobić.
Witam i przypominam temat. Czy są jakieś widoki na udoskonalenie progamu o import z formatu Geo-map?
Pozdrawiam
S.
[i]greywolf - dura lex sed lex[/i]
greywolf
____
____
Posty: 111
Rejestracja: 21 mar 2005, 10:01
Lokalizacja: Już nie z Podhala ;)

Przypominajka

Post autor: greywolf »

Temat, jak widzę, jest chyba nie do końca do zrealizowania, bo po raz kolejny zawisł w przestrzeni... :( Szkoda...
[i]greywolf - dura lex sed lex[/i]
emilmaks

Re: Import z formatu GeoMap

Post autor: emilmaks »

Kiedyś miałem możliwość pracy na Geomap i cgeo. Import obrazka z cgeo do geomapy był możliwy przez format dxf, ale musiałem dla każdego kodu warstwy z Cgeo(Kod K1) podać czterocyfrowy kod Geomapy. Po kilku pozycjach przeliczyłem siły na zamiary i dałem spokój. Obrazek się wczytał, ale wszystkie obiekty pozostałe posiadały jeden kod. Mam pytanie do speców czy nie dałoby rady jakoś tak przestawić kodowania Cgeo w dxf, aby kodowało od razu w kodzie Geomap. Listę kodów do obiektów można jakoś uzyskać.
ODPOWIEDZ