Opcja "wyszukiwanie" na mapie

Propozycje dotyczące rozszerzenia bądź modyfikacji istniejących opcji.
Igor
____
____
Posty: 173
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:17
Lokalizacja: Katowice

Opcja "wyszukiwanie" na mapie

Post autor: Igor »

Niewiem kiedy w "wyszukiwaniu" została wprowadzona opcja "następny" i "poprzedni" ale bardzo mi się teraz przydaje i dziękuję za to :D

Natomiast zauważyłem, że opcja ta ma problem z punktami, których numerację poprzedzają zera. Ponieważ system nie potrafi uporządkować rosnąco numerów poprzedzonych literą (np C1, C10, C2, C3, C30, C4 ...)
dodaję "0" aby w tabeli mieć numery po kolei (C001, C002 ... C009, C010).

Gdy do wyszukiwania wprowadzę C003 i dam szukaj to znajduje bez problemu, ale jak użyję funkcji "następny" to w okienku pojawia się C4 a co za tym idzie komunikat o nie znalezieniu punktu. To samo dzieje się przy opcji "poprzedni".

Jeżeli jest możliwość poprawienia to świetnie, jak nie to może dałoby się w tabeli ustawić zasadę by system "widział" kolejność punktów ignorując litery a dopiero potem ustawiał kolejność według liter (lub odwrotnie ;]), wtedy nie musiałbym używać zer w celu uporządkowania numerów a opcja wyszukiwania byłaby w porządku.

pozdrawiam
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee
Darekex
___
___
Posty: 78
Rejestracja: 16 sie 2011, 08:26

Re: Opcja "wyszukiwanie" na mapie

Post autor: Darekex »

Witam

Jeżeli w tabeli są punktu o takich samych numerach program pokazuje na mapie jeden z nich nie pokazuje kolejnych, proszę o dodatnie takiej opcji by pokazywał kolejne punkty z tym numerem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Opcja "wyszukiwanie" na mapie

Post autor: Jurek B. »

U mnie wyszukuje:
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ