Gwarancja jakości firmy SOFTLINE

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
Tomek83
____
____
Posty: 143
Rejestracja: 31 mar 2007, 20:15

Gwarancja jakości firmy SOFTLINE

Post autor: Tomek83 »

Chciałbym powiedzieć iż firma SOFTLINE zasługuje na miano najlepszej firmy w branży nie tylko ze względu na oferowane przez nią oprogramowanie ale również poprzez indywidualne podejście do klienta. Zostałem dziś bardzo mile zaskoczony odpowiedzią z SOFTLINE w sprawie zgłoszenia wysłanego z firmy w której pracuję.
Życzę firmie SOFTLINE wielu sukcesów i jak największej liczby zadowolonych klientów.
Adam
____
____
Posty: 156
Rejestracja: 20 mar 2005, 12:49
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Adam »

Niestety, świat nie jest taki różowy. Mam wrażenie, że Softline jest miły w sprawach prostych "do załatwieniach". Proponuje Tomaszu poczytać forum o Libro, tam nie ma już tak sielankowo.
Awatar użytkownika
oakpil
____
____
Posty: 124
Rejestracja: 09 paź 2007, 18:01
Lokalizacja: wlkp

Post autor: oakpil »

No ja jednak bede bronil softline, mimo niewypalu z LIBRo, pewnie ktos zawinil i za szybko wypuscil program co teraz trzeba naprawic, a wiadomo jak to teraz jest kogos zatrudnic, ja nawet pomiarowego nie moge znalezc :) Z LIBRO dajmy wiec im jeszcze troche czasu. A obsluga C-GEO - rewelacja
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Jutro powinna się ukazać aktualizacja LIBRO z kilkoma istotnymi zmianami nad którymi programiści pracowali ostatni miesiąc dość intensywnie.
Mam nadzieję, że to trochę ułatwi pracę dotychczasowym użytkownikom LIBRO.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ