D-Geo darmowe, a czas na sprawdzenie

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
Awatar użytkownika
Maciej_o2
_____
_____
Posty: 374
Rejestracja: 11 mar 2009, 11:56

D-Geo darmowe, a czas na sprawdzenie

Post autor: Maciej_o2 »

Ave
zainstalowałem jakiś czas temu, pobawiłem się (posprawdzałem) w biurze i wydaje się ok.
Nie było mi potrzebne od razu sprawdzać w terenie przydatności i parę dni temu zaskoczenie, chcę poszukać punktów w terenie za pomocą D-Geo i beret. Komunikat i wyłącza się.
Czy możecie odblokować mi jeszcze na jakiś czas demo? Chciałbym sprawdzić w terenie przydatność programu.
Pozdrawiam
Andrzej Maciejczek
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: D-Geo darmowe, a czas na sprawdzenie

Post autor: grzes »

Nie ma problemu - prosze na grzes małpa xgeo.pl podeslać adres email jakiego uzywa Pan na urządzeniu android do logowania do usług googla (adres gmail).
W najblizszym czasie bedzie tez aktualizacja z drobnymi zmianami i nowym okresem probnym.
pozdrawiam
grzes
GeoRex

Re: D-Geo darmowe, a czas na sprawdzenie

Post autor: GeoRex »

Poprałem wersję demo i zanim zdecyduje się na pełną wersję (jest taka? chociaż coś tam za ok 70 zł w sklepie Play widziałem) mam kilka pytań:
- jakie obliczenia można robić (biegunowe, tachimetria itp)?
- czy występuje w wersji pełnej ten błąd że aplikacja sama się minimalizuje (no chyba że to tylko u mnie)?
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: D-Geo darmowe, a czas na sprawdzenie

Post autor: grzes »

GeoRex pisze:Poprałem wersję demo i zanim zdecyduje się na pełną wersję (jest taka? chociaż coś tam za ok 70 zł w sklepie Play widziałem) mam kilka pytań:
- jakie obliczenia można robić (biegunowe, tachimetria itp)?
- czy występuje w wersji pełnej ten błąd że aplikacja sama się minimalizuje (no chyba że to tylko u mnie)?
1. Obliczenia na razie tylko te co sa w opisie.
2. Prosze na grzes małpa xgeo.pl podeslać adres email jakiego uzywa Pan na urządzeniu android do logowania do usług googla - podejrzewam ze minąl okres testowy.
pozdrawiam
grzes
GeoRex

Re: D-Geo darmowe, a czas na sprawdzenie

Post autor: GeoRex »

Nie będę śmiecił na maila więc wpiszę tutaj - okres testowy nie mógł minąć gdyż miałem aplikacje na telefonie na dosłownie kilka minut, tylko sprawdzałem jakie ma funkcję. Dziękuje za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: D-Geo darmowe, a czas na sprawdzenie

Post autor: grzes »

GeoRex pisze:Nie będę śmiecił na maila więc wpiszę tutaj - okres testowy nie mógł minąć gdyż miałem aplikacje na telefonie na dosłownie kilka minut, tylko sprawdzałem jakie ma funkcję. Dziękuje za odpowiedzi.
Trudno powiedziec jaka jest przyczyna - jesli ciągle ten problem wystepuje to obawiam sie ze program nie bedzie dzialal na tym urządzeniu.
pozdrawiam
grzes
ODPOWIEDZ