aktualizacja

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
geometr

aktualizacja

Post autor: geometr »

Dzień dobry
W związku z pojawieniem się, od przyszłego roku, odpłatnej usługi aktualizacji programu C-geo v8 mam pytanie jak zmierzacie uregulować pobieranie aktualizacji związanych z poprawianiem błędów wskazanych przez użytkowników? Podkreślam, że chodzi mi o zmiany poprawiające błędy obecnie używanej wersji.
Z poważaniem
DarekK
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Dla użytkowników którzy nie zakupią aktualizacji programu będzie dostępna wersja C-GEO z samymi poprawkami usterek
Pozdrawiam Jurek B.
geometr

Post autor: geometr »

Dziękuję za odpowiedź
DarekK
maciekwu
VIP
VIP
Posty: 1149
Rejestracja: 31 mar 2005, 19:17

aktualizacja

Post autor: maciekwu »

zapowiadana była aktualizacja bezpłatna przez rok. A co w sytuacji gdy zakupiłem program w połowie roku? Czy ten rok to rok od zakupu? Tak chyba byłoby logiczne no i zgodne z informacją.
pozdrawiam macieku
Awatar użytkownika
MarekOtt
VIP
VIP
Posty: 1484
Rejestracja: 30 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Strzelce Op.

Post autor: MarekOtt »

z tego co sie orientuje, to bylo mówione i pisane ze przez rok od ukazania sie v8, a wiec do końca roku 2008 ... no wiec chyba stąd sie to bierze.

Ja mam przy okazji inne pytanie. Czy w zwiazku z tym ze teraz aktualizacje bedą płatne, nie bedzie już w przyszłości potrzeby kupna nowego programu gdy ukarze się wersja 9 ?.. Czy takowa wersja jak kiedyś wyjdzie, będzie w formie aktualizacji do wersji 9 za która nie będziemy dodatkowo płacic gdyż będziemy mieli wykupiona aktualizacje ?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Tak będzie to wyglądało - nie będzie wersji numerowanych 9, 10... ale stałe aktualizacje, do których dostęp będzie płatny poprzez właśnie taki abonament.
Ci którym dostęp do aktualizacji kończy się później niż w grudniu 2008 - będą mieli zapewniony dostęp do serwisu gwarancyjnego.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ