Szkolenia z obsługi C-GEO

Dyskusje na dowolne tematy "około-geodezyjne". Zapraszamy !
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: Jurek B. »

Ostatnia informacja o szkoleniach w Katowicach, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie wywołała żywy odzew mieszkańców innych miast Polski.
Dlatego, by nie zmuszać ich do podróży w obce regiony, spróbujemy zorganizować szkolenia w każdym mieście wojewódzkim, jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych.

Prosimy więc zainteresowanych o przesłanie maila na:
softline(małpa)geo.pl
z podaniem miasta wojewódzkiego, które będzie najwygodniejsze na miejsce szkolenia.

Gdy będzie odpowiednia ilość chętnych w danym mieście, ustalimy wspólnie dogodną datę szkolenia.
Pozdrawiam Jurek B.
radeck
___
___
Posty: 57
Rejestracja: 08 lut 2012, 10:19

Re: Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: radeck »

Witam.
Był mały szum podczas ogłaszania szkoleń pod koniec 2013, mail do firmy napisany i cisza.
Jest coś planowane w tym temacie?
Pozdrawiam.
Radek
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: Jurek B. »

Witam, dziękuję za to zapytanie, wróciłem akurat z kilkunastodniowego cyklu szkoleń organizowanych z C-GEO przez SGP dla geodetów i przez różne uczelnie dla swoich studentów.
To ogłoszenie, które Pan podał jest obecnie nieaktualne, dlatego nie wyświetlamy go już na naszej www.
Jednakże organizujemy szkolenia, samodzielnie gdy są chętni, a także we współpracy z SGP - proszę więc skontaktować się z SGP kto w Pana rejonie - być może organizują takie szkolenie.
Ewentualnie, jeśli z Pana rejonu są inni geodeci zainteresowani szkoleniem, możemy rozesłać do użytkowników C-GEO informację o możliwości takiego szkolenia i poinformować w różnych miejscach o tym.
Pozdrawiam Jurek B.
radeck
___
___
Posty: 57
Rejestracja: 08 lut 2012, 10:19

Re: Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: radeck »

Witam.
Dziękuję za odpowiedź. Napiszę do SGP czy coś organizują.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
logis
Team
Team
Posty: 628
Rejestracja: 13 gru 2005, 10:34
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: logis »

Dzień dobry,
jesień coraz bliżej, a my rozpoczynamy nowy cykl szkoleń. Żeby uporządkować kwestię zgłoszeń, to proponujemy zapisywać się według miast w których zorganizujemy spotkanie (najchętniej wojewódzkich). Szkolenie ruszy jeśli grupa będzie miała przynajmniej 20 chętnych.
Więcej informacji na głównej stronie:
http://softline.xgeo.pl/index.php/ofert ... -szkolenia
Jacek
Jarek Bagnicki
__
__
Posty: 42
Rejestracja: 02 kwie 2014, 23:14

Re: Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: Jarek Bagnicki »

Jeśli temat szkoleń jest cały czas aktualny to zgłaszam chęć udział w szkoleniu w Krakowie, a nawet jestem skłonny dojechać w inne miejsce do 300 km:) Przez formularz na stronie internetowej wysłałem już swoje zgłoszenie.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: Jurek B. »

Jarek Bagnicki pisze:Jeśli temat szkoleń jest cały czas aktualny to zgłaszam chęć udział w szkoleniu w Krakowie, a nawet jestem skłonny dojechać w inne miejsce do 300 km:) Przez formularz na stronie internetowej wysłałem już swoje zgłoszenie.
Dzień dobry, widzę, że na szkolenie w Krakowie jest chętnych teraz 7 osób - to minimalnie za mało - gdyby udało się "dociągnąć" od 10 osób - wtedy jest szansa na szkolenie w listopadzie.
Pozdrawiam Jurek B.
Jarek Bagnicki
__
__
Posty: 42
Rejestracja: 02 kwie 2014, 23:14

Re: Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: Jarek Bagnicki »

Mam nadzieję, że uzbiera się się grupa 10 osób. Rozmawiałem z kilkoma znajomymi, ale na razie nikt nie jest zainteresowany.
radeck
___
___
Posty: 57
Rejestracja: 08 lut 2012, 10:19

Re: Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: radeck »

Kibicujemy!!!!!!
radeck
___
___
Posty: 57
Rejestracja: 08 lut 2012, 10:19

Re: Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: radeck »

Czy coś już wiadomo co będzie ze szkoleniami. Czy odbędzie się jednak w Krakowie czy będziemy musieli dojechać gdzieś dalej :(
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Szkolenia z obsługi C-GEO

Post autor: Jurek B. »

Niestety, brakuje jeszcze 2-3 osób.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ