Ver 7.0.0.35

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
lfLF
____
____
Posty: 220
Rejestracja: 21 kwie 2005, 17:33

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: lfLF »

Nie mo¿na za³o¿yc nowego projektu!!!!!!. Pojawia siê taki sam komunikat j.w. u Krzy¶ka. System WINDOWS 98SE.
Z poważaniem flFL
Zbysiu
_____
_____
Posty: 323
Rejestracja: 31 mar 2005, 20:56

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: Zbysiu »

Niesty chyba robal jest u wszystkich, liczê na szybk± poprawkê.
Zibi123
______
______
Posty: 555
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:23

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: Zibi123 »

Zibi123 napisa³:
Czy kto¶ zauwa¿y³? Od wersji 7.0.0.33 a tak¿e i 7.0.0.35 podczas wydruku raportów \"ginie\" grafika dzia³ki. W zestawieniu konkretnych zadañ rysunek dzia³ki istnieje, natomiast w \"podgl±dzie wydruku\" go nie ma.
I jesze jedno. w paramertach wydruku mo¿emy zaznaczyæ opcjê \"Drukuj nag³ówek/stopkê -> 1. nigdy, 2. na wszystkich stronach, 3. nie na pierwszej stronie, 4. tylko na pierwszej stronie.\" Mam pytanie. Jak zrobiæ aby nag³ówek np. \"Nazwa firmy\" by³ drukowany tylko na pierwszej stronie, a stopka np. \"numer strony\" by³ drukowany na wszystkich. Czy mo¿e w nastêpnych wersjach dokonaæ rozbicia tych opcji??

Pozdrawiam.

Zibi
:unsure:
Piszê jeszcze raz, poniewa¿ tutaj nikt nie odpowiada:
http://www.soft.xgeo.pl/index.php?optio ... &catid=501



Zibi
Pozdrawiam
Zibi
Zibi123
______
______
Posty: 555
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:23

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: Zibi123 »

Wiecie co - znowu jest problem z nag³ówkiem i ze stopk±. Mam wra¿enie, ¿e C-GEO w ver. 7 zaczyna siê uwsteczniaæ, a ka¿da \"poprawka\" to blokada czego¶ innego.

I po co NAM to by³o...

:(

Zibi
Pozdrawiam
Zibi
pabik1
_____
_____
Posty: 386
Rejestracja: 30 lip 2005, 20:56

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: pabik1 »

Czy ktos znalaz³ sposób na za³ozenie projektu ???
geoida

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: geoida »

piwko temu, kto zna sposób na przekonanie c-geo v.7.0.0.35 do za³o¿enia projektu!! to przestaje byc ¶mieszne, bo pracowac nie mo¿na!! niech ca³a za³oga softlinu mysli, co skopali w \"aktualizacji\"..................

:(

³±czê siê w bólu z tymi, którzy kupili program po to, ¿eby móc pracowaæ....
misza
___
___
Posty: 88
Rejestracja: 19 mar 2005, 14:45
Lokalizacja: pomorskie

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: misza »

Witam. Z tym, zak³adaniem projektów u mnie nie ma problemów, z reszt± jeszcze nie próbowa³em. Mam XP HOME z SP2 i nie wy¶wietlaj± sie zadne komunikaty, narazie wszystko ok, poza obracaniem symboli, ale ten problem nie wystêpuje na ka¿dym komputerze, nie wiem gdzie mo¿e le¿eæ przyczyna :(

Pozdrawiam Misza
Zbysiu
_____
_____
Posty: 323
Rejestracja: 31 mar 2005, 20:56

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: Zbysiu »

misza napisa³:
Z tym, zak³adaniem projektów u mnie nie ma problemów, z reszt± jeszcze nie próbowa³em.
Czyli je¶li nie próbowa³e¶ to nie pisz, ¿e problemu nie ma.
Co¶ siê chyba bardzo mocno r±bne³o, bo nie ma reakcji ze strony autorów (chyba, ¿e ju¿ ¶wiêtuj±?).
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8224
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: Jurek B. »

Witam
Wiêc jezeli chodzi o problemy z zak³adaniem nowych projektów - prosimy o cierpliwo¶æ do wieczora - Grze¶ wrzuci wtedy aktualizacjê.
Oczywi¶cie Wini mia³ s³uszne podejrzenie co do przecinka/kropki. Problem ten wystêpuje poniewa¿ w najnowszej wersji mo¿na okre¶liæ tak¿e warto¶æ wspó³czynnika odwzorowawczego przy zak³adaniu projektu, a ten ma przecinek (lub kropkê w zale¿no¶ci od ustawieñ systemowych) i program siê na tym za³amuje.
Niestety, mimo naszych dobrych chêci, wprowadzaj±c nowe mo¿liwo¶ci zbyt szybko, nie wszystkie konfiguracje jeste¶my w stanie przetestowaæ. Tak wiêc przepraszamy za wynik³e problemy.
Kto¶ jeszcze sygnalizowa³ jakie¶ problemy z nag³ówkiem i stopk± - prosi³bym o dok³adniejszy ich opis.
Pozdrawiam Jurek B.
misza
___
___
Posty: 88
Rejestracja: 19 mar 2005, 14:45
Lokalizacja: pomorskie

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: misza »

Witam ponownie
Musze wyja¶niæ pewn± nie¶æis³o¶æ w mojej wypowiedzi. Pisz±c z rezszt± nie mia³em na my¶li ¿e nie próbowa³em tylko ¿e reszta b³êdów u mnie siê nie pojawia. Zak³adanie projektów jest jak najbardziej w porz±dku. Tak¿e prosze siê nie denerwowaæ Panie \"Zbysiu\"

Pozdrawim Misza
Zbysiu
_____
_____
Posty: 323
Rejestracja: 31 mar 2005, 20:56

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: Zbysiu »

misza napisa³:
Tak¿e prosze siê nie denerwowaæ Panie \"Zbysiu\"
Ech Misza, moje (zapewniam, ¿e lekkie) zdenerwowanie by³o spowodowane b³êdem w programie, a nie Twoj± wypowiedzi± (nie zawsze wiadomo co poeta mia³ na my¶li), a tak w ogóle to ju¿ kto¶ tu na forum napisa³, ¿e wygodniej jest siê zwracaæ do siebie per \"TY\" i nie Panowaæ\".
Pozdrawiam.
Zibi123
______
______
Posty: 555
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:23

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: Zibi123 »

Czo³em !

W wersji z dnia: 14.12.2005 [16:12] z nag³ówkiem jest ju¿ wszystko OK.
Jednak¿e Panie Jurku nie otrzyma³em jeszcze odpowiedzi na pytanie :
Czy kto¶ zauwa¿y³? Od wersji 7.0.0.33 a tak¿e i 7.0.0.35 podczas wydruku raportów \"ginie\" grafika dzia³ki. W zestawieniu konkretnych zadañ rysunek dzia³ki istnieje, natomiast w \"podgl±dzie wydruku\" go nie ma.
I jesze jedno. w paramertach wydruku mo¿emy zaznaczyæ opcjê \"Drukuj nag³ówek/stopkê -> 1. nigdy, 2. na wszystkich stronach, 3. nie na pierwszej stronie, 4. tylko na pierwszej stronie.\" Mam pytanie. Jak zrobiæ aby nag³ówek np. \"Nazwa firmy\" by³ drukowany tylko na pierwszej stronie, a stopka np. \"numer strony\" by³ drukowany na wszystkich. Czy mo¿e w nastêpnych wersjach dokonaæ rozbicia tych opcji??

Pozdrawiam.

Zibi
Mo¿e teraz ??
Pozdrawiam
Zibi
lfLF
____
____
Posty: 220
Rejestracja: 21 kwie 2005, 17:33

Re:Ver 7.0.0.35

Post autor: lfLF »

pabik1 napisa³:
Czy ktos znalaz³ sposób na za³ozenie projektu ???
Rozwi±zanie
1.Za³ó¿ projekt w np. CGEO-6.5
2. Zapisz kopiê projektu.
3. W „siódemce” wczytaj kopiê projektu.
4. Masz projekt za³o¿ony.
Z poważaniem flFL
Awatar użytkownika
zbigniew
_____
_____
Posty: 410
Rejestracja: 22 mar 2005, 08:26

Re 7.0.0.35 STOP jest juz 036

Post autor: zbigniew »

mo¿emy ju¿ ten w±tek zakoñczyæ , przecie¿ od wczoraj mamy ver 36 - 14-12-2005 (16:12) , która najprawdopodobniej pozbawiona jest wiêkszo¶ci wpadek z 35.
w tym i niemo¿liwo¶ci zak³adania projektów
U mnie przynajmniej jest poprawnie .
Pozdrawiam Zbigniew P
B) B) B) B) B) B)
Pozdrawiam Zbigniew P.
Zablokowany