Wersja z 05-06-2007

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
Manix

Wersja z 05-06-2007

Post autor: Manix »

Po zainstalowaniu wersji z 05-06-2007 przy próbie kreślenia obiektów zamknietych lub otwartych pojawia się komunikat:
"nie wybrano warstwy edytowalnej" mimo, że taką warstwę zdefiniowano.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Sądzę że problem jest w czym innym - nie mam skądinąd podobnych zgłoszeń, a na naszych komputerach wszystko ok. Jakiś czas temu ktoś miał podobny problem, ale okazało się że jednak nie była włączona żadna warstwa edytowalna.
Proszę dla sprawdzenia założyć jakąś nową warstwę, ustawić dla niej atrybut edytowalna i coś narysować. Jeżeli nadal będą problemy - proszę o telefon do nas - jesteśmy od 8.15 w biurze - 071 7889287.
Pozdrawiam Jurek B.
Manix

Post autor: Manix »

Nie mam problemu z rysowaniem. Mogę narysować zarówno obiekty zamknięte jak i otwarte. Po prostu pojawia się taki komunikat i tyle.
W pierwszej chwili wpadłem w panikę i sprawdzałem czy na pewno jest zdefiniowana warstwa edytowalne a teraz po prostu go ignoruję.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Faktycznie dziwne - przekażę to programistom do analizy - może coś zauważą w kodzie
Pozdrawiam Jurek B.
Manix

Post autor: Manix »

A to ciekawe. Pomogło wyżalenie się na forum. Dziś w tym samym projekcie i tej samej tabeli roboczej przy identycznych ustawieniach jak wczoraj , jest wszystko OK. Tzn nie pojawia się ten nieszczęsny komunikat.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8199
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Może wczoraj za dużo się program napracował i miał już dość? :)
Pozdrawiam Jurek B.
Zablokowany