przyciaganie do linii

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
marioo
VIP
VIP
Posty: 1051
Rejestracja: 23 cze 2006, 08:22
Lokalizacja: Białystok

przyciaganie do linii

Post autor: marioo »

Po narysowaniu na mapie obiektu zamkniętego i rozgrupowaniu go na odcinki, nie działa przyciąganie do takich rozgrupowanych linii.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8205
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Witam
Czy nie rysował Pan przypadkiem obiektu opierając go na punktach bez numeru ("w powietrzu")?
Jeżeli tak to proszę sprawdzić czy na pewno ma Pan włączoną opcję w okienku Przyciągania - "przyciąganie do punktów bez numeru".
Jeżeli ta opcja nie jest włączona, właśnie taki efekt Pan będzie miał jaki Pan opisał.
Pozdrawiam Jurek B.
marioo
VIP
VIP
Posty: 1051
Rejestracja: 23 cze 2006, 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: marioo »

Witam,
tak, obiekt jest narysowany na punktach bez numeru i mam włączone przyciąganie "do punktów bez numeru" i jeszcze "do punktów i linii" i "zaczepiaj bez punktu". Chodzi mi o przyciąganie do linii w dowolnym miejscu, a nie o przyciąganie do końców linii. Do końców linii oczywiście działa, czego nie można powiedzieć o przyciąganiu do linii. Dodam tylko że zakres mam ustawiony na więcej niż 0.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8205
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Faktycznie - nie zwróciłem uwagi na tekst "do linii" :( - tak to prawda - przekażę do poprawki
Pozdrawiam Jurek B.
marioo
VIP
VIP
Posty: 1051
Rejestracja: 23 cze 2006, 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: marioo »

Nadal nie działa przyciąganie do lini powstałej z rozgrupowania obiektu.
Czy bedzie to poprawione?
Mam też pytanie czy jest możliwe żeby działało przyciąganie do krzywej i łuku - i tu także chodzi o przyciąganie do linii, a nie do punktów tworzących łuk lub krzywą?
/nie zakładałem nowego tematu ale chodzi mi o wersje 8.0/
Pozdrawiam
Zablokowany