nowa tabela?

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
Zibi123
______
______
Posty: 555
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:23

nowa tabela?

Post autor: Zibi123 »

Po przekopiowaniu tabeli w dowolnym projekcie, po za³o¿eniu nowej podczas eksportu starej tabeli, nowo za³o¿ona tabela nie jest wy¶wietlana w oknie \"lista projektów\". Dopiero po wyj¶ciu z C-GEO (ver. 7,0) i wej¶ciu ponownie, nowo za³ozona tabela podczas eksportu danych pojawia siê na li¶cie. I w zwi±zku z tym mam pytanie: czy mo¿na by³o by dopracowaæ \"od¶wie¿anie\" \"listy projektów\"? A mo¿e to co¶ u mnie jest nie tak.

Pozdrawiam

Zbyszek
Pozdrawiam
Zibi
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re:nowa tabela?

Post autor: Jurek B. »

Witam
Proszê staraæ siê nie umieszczaæ w dziale Zmiany w wersji 7.0 postów o innej tematyce ni¿ dotycz±ca nowych kompilacji C-GEO.
Co do kopiowania tabeli - to czy kopiowa³ Pan tabelê poza programem C-GEO? Je¿eli tak to nie zalecam takiego dzia³ania.
Pozdrawiam Jurek B.
Zibi123
______
______
Posty: 555
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:23

Re:nowa tabela?

Post autor: Zibi123 »

Moje dzia³ania ograniczaj± siê do wykonania nastêpuj±cych czynno¶ci w programie C-GEO:
Plik->Eksport ->Do innej mapy.
W oknie Eksport do mapy po wyborze parametrów eksportu -> \"Eksportuj\"
Natêpnie pojawia siê okno w którym mam do wyboru ¶cie¿kê gdzie umieszczona ma zostaæ nowa tabela. Wymieram -> \"Nowa tabela\".
Je¶li umieszczam now± tabelê w edytowanym projekcie nie pojawia siê ona na li¶cie projektów. Dopiero po wyj¶ciu z C-GEO i ponownym jego uruchomieniu lub zmianie projektu tabela pojawia siê na li¶cie.
A mój \"problem\" wynika z tego, ¿e podczas edycji wykonuj±c ró¿nego rodzaju szkice wyniesienia projeku, szkice dokumentacyjne itp. eksportujê tabelê podstawow± a nastêpnie dokonujê korekty mapy do takiego efektu i o takiej tre¶ci, który bêdzie przedmiotem np. wydruku. Dzia³añ takich dokonujê np. podczas podzia³u dzia³ki gdzie w jednym projekcie wykonujê mapy projeku podzia³u, szkicu wyniesienia projektu, szkicu z numerami punktów granicznych itd. Czasami na bazie jednego projektu wykonujê ca³kiem inny i wówczas pojawia siê ten temat. Chyba, ¿e jeszcze nie potrafiê obs³ugiwaæ C-GEO, choæ pracujê ju¿ na nim od 7 lat.

Pozdrawiam

Zbyszek :y32b4:
Pozdrawiam
Zibi
energeo
VIP
VIP
Posty: 962
Rejestracja: 19 mar 2005, 00:14

Re:nowa tabela?

Post autor: energeo »

[Lista projektów]
[-] Projekty -- Prawy klik, {Od¶wie¿} na dole menu podrêcznego
....[+]obiekt1
....[+]obiekt2
....[+]obiekt3

W razie problemów inne grafiki i istotny ostatni komentarz w w±tku:

http://www.soft.xgeo.pl/index.php?optio ... itstart=15

http://www.soft.xgeo.pl/index.php?optio ... =2980#2980<br><br>Edytowany przez: energeo, w: 12.07.2005 16:42
pozdrawiam
wini
Zibi123
______
______
Posty: 555
Rejestracja: 11 lip 2005, 09:23

Re:nowa tabela?

Post autor: Zibi123 »

OK.
Znalaz³em!!!!
Dziêki za podpowied¼ !!!!!!

Zbyszek ;)
Pozdrawiam
Zibi
Zablokowany