leica - sprinter

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
ar64

leica - sprinter

Post autor: ar64 »

Dzieñ dobry.

Panie Jurku, mam problem z konwersj± do C-Geo pliku *txt ze SPRINTERA 100M z nowym oprogramowaniem / modu³ ci±gi BF, BIF,BFFB/ . Czy jest na to jaka¶ rada lub poprawka w C-Geo :(
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8205
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re:leica - sprinter

Post autor: Jurek B. »

Niestety sam dosta³em od dealera Leica plik testu nowego formatu w zesz³ym tygodniu ale poniewa¿ by³ on niepe³ny, czekam na kolejny. Do tego czasu niewiele mo¿emy zrobiæ.
Byæ mo¿e je¶li Pan co¶ do nas prze¶le - co¶ bêdziemy mieli wiêcej. Musi to byæ zarejestrowany ci±g (najlepiej dwa lub trzy) z punktami po¶rednimi i numeracj± poszczególnych punktów, reperów i stanowisk wstecz/w przód.
Pozdrawiam Jurek B.
Zbysiu
_____
_____
Posty: 323
Rejestracja: 31 mar 2005, 20:56

Transmisja ze Sprintera

Post autor: Zbysiu »

Temat stary, więc chyba już rozpracowany: czy mógłby mi ktoś dokładnie opisać sposób transmisji ze sprinterka 200m ? Coś mi się tam transmituje (lecą w tle literki) ale nie zapisuję się żadne zadanie. Kombinuję z GSI i z nowym formatem i nic. :(
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8205
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Proszę przesłać mailem na softline@geo.pl plik po transmisji z katalogu C-GEO7/bin - nazwa: transm.log - sprawdzę co i dlaczego sprawia problemy
Pozdrawiam Jurek B.
Zbysiu
_____
_____
Posty: 323
Rejestracja: 31 mar 2005, 20:56

Post autor: Zbysiu »

Wszystko się wyjaśniło (dzięki niezawodnemu Softline'owi :D ): po prostu parametry transmisji były ustawione fabrycznie inaczej niż to podawał producent w instrukcji, a ja tego nie sprawdziłem. Jeszcze raz dzięki za szybką pomoc.
Zablokowany