Co może być przyczyną braku wyświetlania

Dyskusje od wersji C-GEO 1.0 do 7.0
artur_te

Co może być przyczyną braku wyświetlania

Post autor: artur_te »

niektórych linii (ale tylko na ekranie, bo na wydruku i także po imporcie do Cada jest jak należy), np. zamiast kierunku sieci napowietrznej eNN jest linia przerywana, zamiast drzew są kółka, nie pokazuje symbolu rur na kablach (podwójna przerywana kreska), w miejscu graniczników i np. punktów pikiet też są kółka. Co jest grane ? To pojawiło się jakoś niezauważalnie i nie wiem dlaczego.
Ściągnąłem sobie ostatnią wersję cgeo7 do aktualizacji i przy próbie skopiowania do katalogu z programem jest komunikat, że nie może przekopiować, bo ten stary cgeo jest zabezpieczony przed zapisem - o co chodzi ?
geoplus

Co może być przyczyną braku wyświetlania

Post autor: geoplus »

Pewnie naależy ustawiuć tryb prezentacyjny w opcji MAPA, a plik ma pewnie atrybut "tylko do odczytu", który należy usunąć.

AD
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8200
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Ściągnąłem sobie ostatnią wersję cgeo7 do aktualizacji i przy próbie skopiowania do katalogu z programem jest komunikat, że nie może przekopiować, bo ten stary cgeo jest zabezpieczony przed zapisem - o co chodzi ?
Być może też że podczas próby zapisania nowego pliku cgeo7.exe na dysku, był uruchomiony poprzedni plik cgeo7.
Pozdrawiam Jurek B.
Zablokowany