import działa? i inne

Dyskusje na temat programu C-Geo i GeoZasiewy na Palmtopa oraz wersji na system Android
fancegeo
_____
_____
Posty: 260
Rejestracja: 11 kwie 2005, 22:24

import działa? i inne

Post autor: fancegeo »

Nie moge dokonac importu pliku mapy, czy w wersji czasowej działa?
Wspołrzędne XY rejestrowane przez GPS jaki to układ?
Czy mozna dodac rejestracje ciągłą sygnału np co 2,5,10 sek?
Czy mozna dodac rejestracje wysokosci z GPS?
pozdrawiam
fancegeo
wpspider
__
__
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2005, 08:41

Odp:import działa? i inne

Post autor: wpspider »

Witam.
W wersji czasowej działa import mapy. Jeżeli są problemy należy w dużym cGeo przed dokonaniem eksportu dokonać kontroli spójności mapy.
Współrzędne XY z GPS są w układzie 1992.
Ciągły pomiar co 2,5,10s można dodać, i h z GPS też można, ale obie funkcjonalności pojawią się najprędzej w wersji 1.0.5
Pozdrawiam
fancegeo
_____
_____
Posty: 260
Rejestracja: 11 kwie 2005, 22:24

Odp:import działa? i inne

Post autor: fancegeo »

Spojnosc sprawdzona chodzi o komunikat przy imporcie \"plik o podanej nazwie nie istnieje\". Gdzie mam umiescic plik do importu???
W oknie importu pojawia sie nazwa test.pcg. Zmiana nazwy plikow na test i np. impotr.pcg nic nie daja. Plik do importu znajduje sie w glownym katalogu cgeoppc
pozdrawiam
fancegeo
Gość

Odp:import działa? i inne

Post autor: Gość »

Sprawdziłem. Po exporcie do PPC z poziomu C-Geo powstał plik export.pcg.
Skopiowałem go do głównego katalogu PPC. Nastepnie zrobiłem import w cGeo PPC. Wpisałem export.pcg i import poszedł prawidłowo. można także wpisać /export.pcg (tez działa). Oczywiście robiłem to w wersji czasowej (do 20.09.2006) więc import dziala na bank. Może niech Pan spróbuje wyeksportować inna mapę, ale nie sądze że to coś da. Poderzewam że źle jest umieszczony plik, albo nazwa do niego i cGeo po prostu go \"nie widzi\"
Pozdrawiam
fancegeo
_____
_____
Posty: 260
Rejestracja: 11 kwie 2005, 22:24

Odp:import działa? i inne

Post autor: fancegeo »

Dziekuje za odpowiedz. Pliki sa w glownym katalogu, tak jak napisano w instrukcji.
Wyeksportowalem nowozalozony projekt w c-geo 7 i nic. Caly czas komunikat o braku pliku o podanej nazwie.
W starej wersji import szedl u mnie ok.
pozdrawiam
fancegeo
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Odp:import działa? i inne

Post autor: Wojtek P. »

Sprawdzałem. działa. Plik pcg jak jest w głównym katalogu PPC to nalezy wpisać tylko nazwe.pcg. Jezeli jest w katalogu windows PPC to nalezy wpisać w oknie importu plik źródłowy: /windows/nazwa.pcg
-To serve and protect-
fancegeo
_____
_____
Posty: 260
Rejestracja: 11 kwie 2005, 22:24

Odp:import działa? i inne

Post autor: fancegeo »

Dzieki!! Import dziala z katalogu windows a z katalogu cgeo ni za......:blink:

Natomiast tak na szybko po minucie pracy mam problem z napisami, ktore sa obrocone o jakis kat??? i trudne do edycji/kasowania.<br><br>Edytowany przez: fancegeo, w: 2006/09/08 15:22
pozdrawiam
fancegeo
ODPOWIEDZ