Czy cGeo PPC posiada modul obliczeniowy do niwelacji...???

Dyskusje na temat programu C-Geo i GeoZasiewy na Palmtopa oraz wersji na system Android
tymek

Czy cGeo PPC posiada modul obliczeniowy do niwelacji...???

Post autor: tymek »

Wotam,juz od dluzszego zcasu sieldze fora na temat cGeo PPC i cos nie moge sie przekonac do tego programiku,bo jak narazie wiele jest zapytan i niewiadomcyh. I ja mam wlasnie kolejne zapytanie : czy w pelnej wersji jest mozliwosc wykonywania obliczen z niwelacji..? Bo ja posiadam wersje demo i tak mi sie wydaje ze jest zbytnio okrojona by mogla dac obraz tego co naprawde ten programik moze. A I PRZY OKAZJI NASTEPNE ZAPYTANIE,TYLE ZE Z INNEJ BECZKI >>> CZY MOGLA BYC DOPISANA OPCJA DO cGeo taka a zeby program pokazywal w przyblizeniu z jaka dokladnoscia wykonywane sa obserwacje..:)
pozdr
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Witam.
Niwelacja w C-GEO PPC może się pojawić nie wcześniej jak za 4-6 miesięcy. W tej chwili przystępujemy do wprowadzania dodatkowych modułów obliczeniowych i niwelacja może się wśród nich pojawić.
Opcje wyliczania dokładności obliczeń w C-GEO nie będą wcześniej niż po wprowadzeniu kolejnej wersji programu - nie mieliśmy ich w planach i dlatego będą musiały poczekać na realizację innych.
Pozdrawiam Jurek B.
tymek

Post autor: tymek »

Wielkie dzieki, teraz to chociaz sa jakies nadzieje to pelnego profesjonalizmu tego programu..:) A jezeli chodzi o te dokladnosci wykonywanyc obliczen,to mialem na mysli dokladnosci przy obserwacjach GPS.....ale jakby nie bylo, taki bajer mysle zejest na miejscu:)
pozdr
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Takie parametry dokładnościowe przy odczytach z GPS też się pojawią w najbliższym czasie z C-GEO PPC.
Pozdrawiam Jurek B.
xemchte

Post autor: xemchte »

Jurek B. pisze:Witam.
Niwelacja w C-GEO PPC może się pojawić nie wcześniej jak za 4-6 miesięcy. W tej chwili przystępujemy do wprowadzania dodatkowych modułów obliczeniowych i niwelacja może się wśród nich pojawić.
Opcje wyliczania dokładności obliczeń w C-GEO nie będą wcześniej niż po wprowadzeniu kolejnej wersji programu - nie mieliśmy ich w planach i dlatego będą musiały poczekać na realizację innych.
Witam
Mam pytanie jak zaawansowane są plany przy tworzeniu niwelacji czy jest szansa na dodanie opcji do końca roku.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Post autor: Jurek B. »

Niestety, niwelacja na pewno nie powstanie do końca tego roku.
Rozwijamy program stale, lecz uzytkownicy zgłaszają propozycje zmian i nasze plany ulegają przesunięciom czasowym.
Funkcje których oczekują uzytkownicy, powodują czasem opóźnienia z czego nie jesteśmy oczywiście zadowoleni.
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
walklim
____
____
Posty: 242
Rejestracja: 19 gru 2006, 00:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Niwelacja na pocketa

Post autor: walklim »

Macięty
__
__
Posty: 42
Rejestracja: 16 lis 2007, 11:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy cGeo PPC posiada modul obliczeniowy do niwelacji...?

Post autor: Macięty »

Witam, czy z niwelacją już coś ruszyło?
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: Czy cGeo PPC posiada modul obliczeniowy do niwelacji...?

Post autor: Wojtek P. »

Tak . Prosze o wyslanie maila na serwis@geo.pl z prosba o przeslanie pliku aktualizacyjnego
-To serve and protect-
Macięty
__
__
Posty: 42
Rejestracja: 16 lis 2007, 11:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy cGeo PPC posiada modul obliczeniowy do niwelacji...?

Post autor: Macięty »

Spider pytam bo w instrukcji tego programu nic nie ma na ten temat, że w ogóle jest taki moduł. Szukam programu do niwelacji precyzyjnej klasycznej, był taki na czterościeżkowym PSIONIE LZ.
A propos dlaczego nie byłeś na zlocie w kwietniu ????
ODPOWIEDZ