SHP Geopoz

Dyskusje dotyczące współpracy C-Geo z innymi programami
Awatar użytkownika
piotr j.
_____
_____
Posty: 466
Rejestracja: 15 sty 2016, 13:50

SHP Geopoz

Post autor: piotr j. »

Dzień Dobry.
Mam problem z eksportem do pliku SHP Geopoz, a mianowicie nie wszystkie warstwy chcą się wyeksportować. Mam zaznaczoną opcję nie eksportuj pustych warstw, np. dla warstwy ogrodzenie BGS, zasuwy domowe WyD po eksporcie brak jest pliku shp, mimo iż na tych warstwach są obiekty. Plik z projektem wysłałem na serwis.
Załączniki
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (18.26 KiB) Przejrzano 8241 razy
Pozdrawiam.
piotr j.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: SHP Geopoz

Post autor: Jurek B. »

Dzień dobry, znaleźliśmy przyczynę nie wysyłania tej warstwy. Błąd był w jednym z plików sterujących - geopoz_.txt - załączam go tu - proszę go zapisać do C-GEO\BIN i eksportować - będzie już ok.
Uwaga! Jeszcze jeden błąd zauważyliśmy, ale wynika on już raczej nie z naszej winy, ale ze specyfikacji od GEOPOZ - nazwano tam warstwę dla wydm - WYD i tak samo warstwę dla "Zawór lub zasuwa domowa przewodu wodociągowego" - WyD.
Dlatego załączam zmodyfikowane pliki ustalające nazwy warstw. Ponieważ jak sądzę w Poznaniu nie ma zbyt wiele wydm, zmieniłem nazwę warstwy dla wydmy - WYDM.
Oba pliki - do katalogu C-GEO\BIN
Załączniki
geopoz.txt
(25.19 KiB) Pobrany 193 razy
geopoz_.txt
(31.06 KiB) Pobrany 194 razy
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
piotr j.
_____
_____
Posty: 466
Rejestracja: 15 sty 2016, 13:50

Re: SHP Geopoz

Post autor: piotr j. »

Sprawdziłem eksport, i te warstwy teraz poszły bez problemu. Dziękuję
Jurek B. pisze:Uwaga! Jeszcze jeden błąd zauważyliśmy, ale wynika on już raczej nie z naszej winy, ale ze specyfikacji od GEOPOZ - nazwano tam warstwę dla wydm - WYD i tak samo warstwę dla "Zawór lub zasuwa domowa przewodu wodociągowego" - WyD.
Też to zauważyłem, ale może WEGA rozpoznaje małe/wielkie litery, i stąd ta zbieżność nazw.
Pozdrawiam.
piotr j.
ODPOWIEDZ