czołówki hurtowo

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Awatar użytkownika
arttiq
_____
_____
Posty: 355
Rejestracja: 07 kwie 2010, 09:56
Lokalizacja: pomorze

czołówki hurtowo

Post autor: arttiq »

Witam,

czy jest narzędzie pozwalające w sposób hurtowy/kompleksowy wstawić czołówki do wszystkich działek ewidencyjnych?
Na pewno działa wstawianie czołówek dla pojedynczej działki... Z CTRL-olem, nie za bardzo wygodnie i czasami gubi zaznaczenie.
pozdrawiam
arttiq
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: czołówki hurtowo

Post autor: marcinn »

Mapa>wstaw opis>wstaw opis dla czołówek
Awatar użytkownika
arttiq
_____
_____
Posty: 355
Rejestracja: 07 kwie 2010, 09:56
Lokalizacja: pomorze

Re: czołówki hurtowo

Post autor: arttiq »

thx :lol:
pozdrawiam
arttiq
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: czołówki hurtowo

Post autor: marcinn »

Czy dałoby się wstawiać hurtowo czołówki dla zaznaczonych obiektów, gdy wybrane są punkty? Aktualnie jeżeli zaznaczę obiekty, dla których ma być wstawiona czołówka to okno wstawiania czołówek mi się nie wyświetli jeżeli będzie zaznaczony jakiś punkt. Muszę wyłączać warstwę zerową. Gorzej, jeżeli punkt jest przypisany jest do warstwy, na której mam obiekty dla których chcę wstawić czołówkę- wtedy trzeba przeklikiwać odcinki każdy z osobna
Jest problem przy zaznaczeniu wielu obiektów z różnych warstw (nie działa opcja zaokrąglania)
Asia T.
Team
Team
Posty: 697
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: czołówki hurtowo

Post autor: Asia T. »

marcinn pisze: 24 sty 2020, 11:08 Czy dałoby się wstawiać hurtowo czołówki, ale nie tylko dla wybranej warstwy, ale dla zaznaczonych obiektów? Byłoby to bardzo przydatne. Najlepiej gdyby była opcja pod prawy klikiem- wstaw czołówki dla zaznaczonych obiektów
Dzień dobry,
jeśli zaznaczy Pan kilka obiektów na mapie z klawiszem CTRL i wybierze spod prawego klawisza myszy "Czołówki" to wstawią się one dla tych obiektów.
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: czołówki hurtowo

Post autor: marcinn »

W między czasie edytowałem post, bo zauważyłem tą funkcję. Ale jest problem z zaokrąglaniem i wstawianiem jeżeli złapiemy jakiś punkt tak jak opisałem poniżej
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: czołówki hurtowo

Post autor: Jurek B. »

marcinn pisze: 24 sty 2020, 11:21 W między czasie edytowałem post, bo zauważyłem tą funkcję. Ale jest problem z zaokrąglaniem i wstawianiem jeżeli złapiemy jakiś punkt tak jak opisałem poniżej
W wersji testowej jest to już poprawione.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ