Podział sekcyjny układów lokalnych

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Awatar użytkownika
tuvalu
____
____
Posty: 216
Rejestracja: 11 lut 2009, 19:26

Podział sekcyjny układów lokalnych

Post autor: tuvalu »

Czy można zrobić sobie samodzielnie podgląd lokalnego układu sekcyjnego? Podejrzeć pliki binarne dll z podziałami sekcyjnymi ciężko i nie umiałbym wygenerować.
Podział narysowany w c-geo i podczytywany jako mapa w tle, niestety nie skalują się opisy sekcji na podglądzie. Może ktoś ma prostsze rozwiązanie?
Awatar użytkownika
MarekOtt
VIP
VIP
Posty: 1479
Rejestracja: 30 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Strzelce Op.

Re: Podział sekcyjny układów lokalnych

Post autor: MarekOtt »

tuvalu pisze:Czy można zrobić sobie samodzielnie podgląd lokalnego układu sekcyjnego? Podejrzeć pliki binarne dll z podziałami sekcyjnymi ciężko i nie umiałbym wygenerować.
Podział narysowany w c-geo i podczytywany jako mapa w tle, niestety nie skalują się opisy sekcji na podglądzie. Może ktoś ma prostsze rozwiązanie?
Miałem podobny problem. Założyłem sobie obiekt w którym wstawiłem siatkę krzyży wraz z obrysem sekcji w układzie lokalnym (opisałem dodatkowo te sekcje, dla ich identyfikacji), następnie zrobiłem transformację mapy do układu 2000. Projekt mam odłożony na boku, jak potrzebuje wstawić siatę tą lokalną siatkę na pomiar w ukł. 2000, robię export do innej mapy wybranych warstw.

Nie za wiele potrzeba czasu by to zrobić, a ułatwia znacznie prace w przyszłości.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Podział sekcyjny układów lokalnych

Post autor: Jurek B. »

Można też przesłać nam mapę z lokalnym podziałem sekcyjnym - dodamy to opcji programu automatyczne generowanie jego.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ