modyfikacja objektów

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
bgspzoo
__
__
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2015, 12:18

modyfikacja objektów

Post autor: bgspzoo »

Witam
Mam problem. Coś musiałem przestawić w projekcie bo w trakcie zmian działki( na warstwie edytowalnej działki) zmienia mi jednocześnie użytki (na warstwie nieedytowalnej użytki)
Nie są to zmiany w programie bo na innych komputerach ten projekt jest wykonywany tak samo a inne projekty są wykonywane prawidłowo.
Jeśli to tylko kwestia ustawień prosiłbym o poradę jak je przywrócić w projekcie. ( projekt ewentualnie mogę podesłać)
dziękuję.
Asia T.
Team
Team
Posty: 696
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: modyfikacja objektów

Post autor: Asia T. »

Witam,

najlepiej podesłać projekt [ at@xgeo.pl ] . Proszę jeszcze napisać jakie zmiany Pan chce wykonać.

Pozdrawiam
bgspzoo
__
__
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2015, 12:18

Re: modyfikacja objektów

Post autor: bgspzoo »

Projekt przesłałem na podany adres mailowy.
Mając ustawioną aktywną warstwę z użytkami próbuję dodać punkt użytkowy do obiektu. Punkt zostaje dodany ale jednocześnie zmienia się obiekt na nieaktywnej warstwie działek ( przy ustawieniu : WIDOCZNA- TAK, WYBIERALNA- TAK, EDYTOWALNA- NIE), przy czym zmienia też obiekty przyległe, tzn zmieniając przebieg nowej granicy dzielonej działki zmienia od razu ją w drugim obiekcie nowej działki.
Proszę wykonać jakąkolwiek modyfikację obiektu a problem powinień się ujawnić
pozdrawiam
bgspzoo
__
__
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2015, 12:18

Re: modyfikacja objektów

Post autor: bgspzoo »

Dziękuję za pomoc trazja. Problem zniknął choć nie potrafię wyjaśnić co było przyczyną i dlaczego zniknął.
ODPOWIEDZ