Drukowanie - wybrany obszar

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
janek
______
______
Posty: 610
Rejestracja: 21 mar 2005, 18:37

Drukowanie - wybrany obszar

Post autor: janek »

Często ta funkcja nie działa. Ta sama mapa - praca bez przerw - dwa razy wydruk wybranego obszaru powiódł się - trzeci raz niestety nie, pomimo restartu i naprawy bazy.
Pewnie to nie tylko mój problem
Janek B.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Drukowanie - wybrany obszar

Post autor: Jurek B. »

Co to znaczy: wydruk się nie powiódł? Czy pojawił się komunikat o błędzie? Jeśli tak to jaki, a jeśli nie, to co się stało?
Nic nie wiemy o takim problemie, nie zgłaszał go nikt.
Jeśli komputer z Windows 10 to może być to efekt błędów w jego aktualizacji przez Microsoft.
Pozdrawiam Jurek B.
janek
______
______
Posty: 610
Rejestracja: 21 mar 2005, 18:37

Re: Drukowanie - wybrany obszar

Post autor: janek »

Nie zależy to od systemu. Nie wybiera się obszar do drukowania. Miałem z tym do czynienia dziesiątki razy. A co ciekawe, np. następnego dnia na tej samej mapie jest o.k.
Janek B.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Drukowanie - wybrany obszar

Post autor: Jurek B. »

A ma Pan zawsze jakąś warstwę ustawioną jako edytowalną?
Oczywiście zachęcam do kontaktu bezpośredniego, bo jak widać ciągle poruszamy się w ciemnościach: najpierw pisze Pan o tym, że wydruk się nie powiódł.
Gdy proszę o sprecyzowanie problemu, pisze Pan, że nie wybiera się obszar do drukowania.
Więc muszę zadać kolejne pytanie: co to znaczy, że nie wybiera się obszar do drukowania?
W ten sposób wszyscy tracimy nasz czas - temat ciągnie się już 2 dni, a przy kontakcie bezpośrednim zapewne w ciągu 15 minut sprawa byłaby wyjaśniona
Więc proszę postępować tak jak pisałem dzisiaj w innym wątku
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ