Zmiana ścieżki projektów

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Polaris
___
___
Posty: 66
Rejestracja: 24 sty 2012, 12:50

Zmiana ścieżki projektów

Post autor: Polaris »

Wchodzi w rachubę dodanie opcji zapamiętywania ostatnio używanych lokalizacji katalogów z projektami, na wzór listy w "Ostatnie ścieżki projektów"?
Dla mnie byłaby to przydatna opcja, a co na to inni użytkownicy?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Zmiana ścieżki projektów

Post autor: Jurek B. »

Nie jestem pewien o jaką funkcję chodzi - nie o ścieżkę projektów? Bo to są przecież lokalizacje katalogów z projektami.
Pozdrawiam Jurek B.
Polaris
___
___
Posty: 66
Rejestracja: 24 sty 2012, 12:50

Re: Zmiana ścieżki projektów

Post autor: Polaris »

Eureka!
Opisując szczegółowo o co mi chodzi dopiero teraz przyuważyłem, że ta opcja jest dokładnie właśnie tam :oops:
Cały czas się sugerowałem, że w prawoklikowym menu "Ostatnie ścieżki projektów" są TYLKO rejestrowane odnośniki bezpośrednio do konkretnych projektów tak jak to jest w ikonie "Ostatnio otwierane tabele".
Jak się człowiek zasugeruje to potem ślepota dopada :D
Polaris
___
___
Posty: 66
Rejestracja: 24 sty 2012, 12:50

Re: Zmiana ścieżki projektów

Post autor: Polaris »

Jeszcze jedno spostrzeżenie dot. listy ostatnio otwieranych katalogów:
Wydaje mi się (mogę się mylić, szczegółowej analizy nie przeprowadzałem), że lista jest sortowana wg daty ostatniego użycia ale w kolejności odwrotnej, czyli najstarsze u góry.

Jeżeli tak jest faktycznie to byłaby możliwość odwrócić tę kolejność, tak aby na górze był odnośnik "najświeższy"?
Taka drobnostka w kierunku podążania do ideału, jak to ktoś na forum jakiś czas temu wspomniał... :)
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Zmiana ścieżki projektów

Post autor: Jurek B. »

Lista ścieżek projektów jest, jak widzę, sortowana w kolejności ich dodania, a nie wybrania. Przekażę programiście by sprawdził czy może wyświetlać je w kolejności użycia.
Pozdrawiam Jurek B.
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1116
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: Zmiana ścieżki projektów

Post autor: marcinn »

Czy można zrezygnować z wyświetlania okna z komunikatem, czy na pewno chcemy zmienić ścieżkę projektów? Chodzi mi okno które wyskakuje przy korzystaniu z opcji ostatnie "ścieżki projektów".
ODPOWIEDZ