Re: Tabela-sortowanie pikiet wg - błąd
: 14 maja 2019, 15:13
Wysłanie projektu chyba niewiele pomoże, z tego powodu, że po wgraniu takiego projektu do cgeo, imporcie pikiet z dziennika RTK i wykonaniu sortowania wszystko działa.
Sytuacja występuje, jeśli zaraz po założeniu nowego projektu w programie (szablon geoinfo_16_3_0_17_3_0) wykonuje import pliku jxl do dziennika RTK, wczytaniu pikiet do tabeli, przejściu do tabeli i wykonaniu sortowania występuje taka sytuacja.
Sprawdzałem na kilku projektach, które po założeniu miały ten problem, jednak po zapisaniu i ponownym wczytaniu tego samego projektu, problemu takiego już nie ma. Może dlatego na projekcie, który wysłałem wcześniej nie zauważył Pan tej sytuacji.
Sytuacja występuje, jeśli zaraz po założeniu nowego projektu w programie (szablon geoinfo_16_3_0_17_3_0) wykonuje import pliku jxl do dziennika RTK, wczytaniu pikiet do tabeli, przejściu do tabeli i wykonaniu sortowania występuje taka sytuacja.
Sprawdzałem na kilku projektach, które po założeniu miały ten problem, jednak po zapisaniu i ponownym wczytaniu tego samego projektu, problemu takiego już nie ma. Może dlatego na projekcie, który wysłałem wcześniej nie zauważył Pan tej sytuacji.