Lista projektów

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
kuba
____
____
Posty: 100
Rejestracja: 04 paź 2016, 17:28

Lista projektów

Post autor: kuba »

Witam serdecznie, odinstalowałem C-geo i usunąłem jego katalog. Wcześniej całą zawartość katalogu przekopiowałem. Zainstalowałem na nowo program i przekopiowałem zawartość katalogu projekty. Projekty są tylko bez podziału na katalogi w których były tworzone. Czy można to jakoś przywrócić? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Lista projektów

Post autor: Jurek B. »

Witam, a czy skopiował Pan także pliki folder.* z katalogu projektów? One odpowiadają za strukturę folderów projektów w C-GEO.
Pozdrawiam Jurek B.
kuba
____
____
Posty: 100
Rejestracja: 04 paź 2016, 17:28

Re: Lista projektów

Post autor: kuba »

Kopiowałem całość zawartości katalogu projekty, ale... Teraz już stworzyłem kilka projektów i ta struktura chyba będzie inna, czy można jeszcze coś zrobić by zapanować nad tym "bałaganem" :). Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Lista projektów

Post autor: Jurek B. »

Najprościej przywrócić poprzednią strukturę i dołączyć później te nowe projekty jeśli jest ich kilka.
Pozdrawiam Jurek B.
kuba
____
____
Posty: 100
Rejestracja: 04 paź 2016, 17:28

Re: Lista projektów

Post autor: kuba »

Witam, czyli tylko tak technicznie - te kilka projektów lepiej skopiować - gdzieś..., skopiować pliki folder.* do katalogu projekty a poźniej przenieść te nowe projekty do odpowiednich folderów w c-geo?
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 971
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: Lista projektów

Post autor: Wojtek P. »

Przywrócić pliki folder.* (wtedy będą katalogi folderów jak poprzednio). Inne nie pogrupowane (te nowe projekty) będzie już można poprzypisywać do tych folderów
-To serve and protect-
ODPOWIEDZ