Raport - okno

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Polaris
___
___
Posty: 66
Rejestracja: 24 sty 2012, 12:50

Raport - okno

Post autor: Polaris »

Od dłuższego czasu (sprzed kilku aktualizacji) zakładka Raporty otwiera mi się przesunięta w górę w taki sposób, że nie widać ikon i muszę "ręcznie" suwakiem lub strzałkami przesuwać listę. Tak przy okazji: kółko myszy tutaj nie działa - to też jest niedogodność.
Jakiś błąd tylko u mnie czy ktoś też tak ma? Może jest jakiś "haczyk" typu zakotwiczenie położenia okna? Ale nic mi się tam takiego nie rzuciło w oczy.
Taka sytuacja dotyczy raportów wszystkich obiektów, niezależnie czy stary czy nowo zakładany.
Załączniki
Raporty.jpg
Raporty.jpg (255.75 KiB) Przejrzano 5021 razy
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2878
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Raport - okno

Post autor: grzes »

Proszę sprobować powiekszyc to okno tak aby suwak zniknął i kliknąć:
rozmiar.png
rozmiar.png (15.69 KiB) Przejrzano 4999 razy
pozdrawiam
grzes
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1123
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: Raport - okno

Post autor: marcinn »

Zauważyłem, że w tym oknie podczas przeglądania raportów scroolowanie w dół działa dużo wolniej niż w górę (przewijanie w górę działa normalnie- systemowo, a w dół przewija o sporo linijek mniej)
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1123
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: Raport - okno

Post autor: marcinn »

marcinn pisze: 18 lip 2022, 10:02 Zauważyłem, że w tym oknie podczas przeglądania raportów scroolowanie w dół działa dużo wolniej niż w górę (przewijanie w górę działa normalnie- systemowo, a w dół przewija o sporo linijek mniej)
Można byłoby poprawić to scrollowanie? Trzeba się trochę nakręcić kółkiem, żeby przewinąć stronę
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8170
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Raport - okno

Post autor: Jurek B. »

marcinn pisze: 08 mar 2023, 09:27
marcinn pisze: 18 lip 2022, 10:02 Zauważyłem, że w tym oknie podczas przeglądania raportów scroolowanie w dół działa dużo wolniej niż w górę (przewijanie w górę działa normalnie- systemowo, a w dół przewija o sporo linijek mniej)
Można byłoby poprawić to scrollowanie? Trzeba się trochę nakręcić kółkiem, żeby przewinąć stronę
Chyba trzeba zadzwonić do naszego serwisu i to pokazać, bo u mnie na około 50 raportach nie widzę różnicy w scrollu.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ