problem z GML po ostatniej aktualizacji
: 18 cze 2019, 13:41
Witajcie,
Po ostatniej aktualizacji pojawił się błąd w module GML. Problem dotyczy punktów wysokościowych - sztucznych np. na jezdni lub punktów wysokościowych na obiektach GESUT. Gdy np. kartuję obiekt JEZDNIA i jest on pozbawiony wysokości, wtedy walidacja przechodzi pozytywnie, gdy jednak nadaję jakiemuś punkowi wysokość, wtedy wyskakuje błąd, że brak obiektu, do którego jest referencja. Podobna sytuacja pojawia się podczas kartowania np. przewodu wodociągowego.
Czy ktoś jeszcze ma taki problem?
Po ostatniej aktualizacji pojawił się błąd w module GML. Problem dotyczy punktów wysokościowych - sztucznych np. na jezdni lub punktów wysokościowych na obiektach GESUT. Gdy np. kartuję obiekt JEZDNIA i jest on pozbawiony wysokości, wtedy walidacja przechodzi pozytywnie, gdy jednak nadaję jakiemuś punkowi wysokość, wtedy wyskakuje błąd, że brak obiektu, do którego jest referencja. Podobna sytuacja pojawia się podczas kartowania np. przewodu wodociągowego.
Czy ktoś jeszcze ma taki problem?