protokół przyjęcia granic- problem ze zmiennymi

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1117
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

protokół przyjęcia granic- problem ze zmiennymi

Post autor: marcinn »

Witam. Dlaczego w protokole przyjęcia granic (formularz .fr3) nie działają zmienne stare zmienne? Wstawiam je w nawiasy [] , ale wartości nie są wstawiane (jest puste pole). Chodzi mi o protokół generowany z c-swde
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: protokół przyjęcia granic- problem ze zmiennymi

Post autor: grzes »

Potrzebne konkrety: co to "stare zmienne"? Te z formularzy c-geo? Jak tak to niestety nie działają - moduł swde to oddzielna sprawa. Bazuje tylko na danych z plików gml/swd. Proszę napisać o jakie zmienne chodzi - może coś wymyślimy.
pozdrawiam
grzes
marcinn
VIP
VIP
Posty: 1117
Rejestracja: 07 mar 2013, 11:52
Lokalizacja: oświęcim

Re: protokół przyjęcia granic- problem ze zmiennymi

Post autor: marcinn »

Chodzi mi o zmienne wykorzystywane do starego formularza, np. $pJedn_ewid. W protokole jest miejsce np. na województwo, powiat, jednostkę ewidencyjną, ale nie mogę tego automatycznie uzupełnić, bo w liście gotowych zmiennych ich nie ma. Tak samo chciałem dołożyć np. identyfikator zgłoszenia. Myślałem, że skoro to jest formularz .fr3 to można wykorzystać zmienne z poprzedniej wersji formularza umieszczając je tylko w kwadratowych nawiasach
pomiar
_____
_____
Posty: 365
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:43
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Re: protokół przyjęcia granic- problem ze zmiennymi

Post autor: pomiar »

Pytanie takie samo jako kolega wyżej. Można jakoś w protokole przyjęcia dodać województwo, powiat, jedn. ewid wraz z id, obręb z numerem i id zgłoszenia czy trzeba ręcznie ?
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: protokół przyjęcia granic- problem ze zmiennymi

Post autor: grzes »

Tu jest zmieniony szablon: http://softline.geo.pl/forum//viewtopic ... 893#p38198
Poza Id reszta jest
pozdrawiam
grzes
ODPOWIEDZ