Witam,
Robię eksport gml-a, w którym m.in. usuwałem studzienki wraz z punkami wysokościowymi tych studzienek. W ośrodku - baza prowadzona w ewmapie - przy imporcie studzienki się usuwają natomiast punkt wysokościowy pozostaje. Inne obiekty typu przewód czy komora się usuwają, jest tylko problem z punktami wysokościowymi. Ktoś spotkał się z takim problemem?
GML - c-geo --->ewmapa
Re: GML - c-geo --->ewmapa
Dzień dobry,
przyczyna może tkwić w Ewmapie - może mają jakąś blokadę, która nie pozwala na usuwanie punktów wysokościowych (chyba jest coś takiego, ale przy punktach BDOT, w sumie przy GESUT to miałoby mniejszy sens), a wtedy to ośrodek powinien się zgłosić do swojego dostawcy oprogramowania.
Pan może sprawdzić w pliku, czy punkty wysokościowe są faktycznie usunięte i pokazać to w ośrodku w pliku - wyszukujemy obiekty GES_PunktOOkreslonejWysokosci z wpisem koniecObiekt (świadczy on o usunięciu):
przyczyna może tkwić w Ewmapie - może mają jakąś blokadę, która nie pozwala na usuwanie punktów wysokościowych (chyba jest coś takiego, ale przy punktach BDOT, w sumie przy GESUT to miałoby mniejszy sens), a wtedy to ośrodek powinien się zgłosić do swojego dostawcy oprogramowania.
Pan może sprawdzić w pliku, czy punkty wysokościowe są faktycznie usunięte i pokazać to w ośrodku w pliku - wyszukujemy obiekty GES_PunktOOkreslonejWysokosci z wpisem koniecObiekt (świadczy on o usunięciu):