Eksport do innej mapy - C-GML

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
k95n
__
__
Posty: 44
Rejestracja: 19 mar 2018, 16:07

Eksport do innej mapy - C-GML

Post autor: k95n »

Witam,
Wykonuję dosyć duży plik GML. Wprowadziłem do tego pliku cały pomiar,a następnie zapisałem projekt (powiedzmy POMIAR.cgp)
W innym (czystym) projekcie zaimportowałem GML z ośrodka, usunąłem niepotrzebne obiekty i teraz chciałbym z tego projektu przenieść obiekty do projektu POMIAR.cgp
Użyłem do tego funkcji "eksportu do innej mapy" w oknie legendy. Eksport prawdopodbnie się udał, jednak w C-GML nie mam okna projeków przez które móglbym ten połączony projekt wczytać. Jak to zrobić?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Eksport do innej mapy - C-GML

Post autor: Jurek B. »

Witam, proszę rozwinąć i wybrać mapę z tego menu:
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (31.09 KiB) Przejrzano 1902 razy
Pozdrawiam Jurek B.
k95n
__
__
Posty: 44
Rejestracja: 19 mar 2018, 16:07

Re: Eksport do innej mapy - C-GML

Post autor: k95n »

Problem w tym, że nie mogę się dostać do tego projektu, do którego to wyeksportowałem.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Eksport do innej mapy - C-GML

Post autor: Jurek B. »

Takie rzeczy to już niestety w C-GEO - C-GML to tani, więc prosty edytor map obiektowych, bez tak rozbudowanego zarządzania projektami.
Tu można jedynie operować wieloma mapami w ramach jednego projektu, czyli najlepiej po utworzeniu nowej, czystej mapy, wywołać opcję eksportu do innej mapy po to by dodać nową mapę.
Potem można już przełączać się między tymi mapami, np. importując do jednej GML, do drugiej obiekty z pomiaru i przenosić je między sobą
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (80.61 KiB) Przejrzano 1881 razy
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ