Formularze/szkice

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
drelson
____
____
Posty: 151
Rejestracja: 15 kwie 2019, 15:01

Formularze/szkice

Post autor: drelson »

Witam, przeszukiwałem forum, ale nie mogłem odnaleźć informacji które by mi udzieliły odpowiedzi na pytania.
Jak to teraz jest z formularzami w c geo ? Chcąc dodać nowy formularz wyświetla się on w wersji v2 i nie można tego wstawić na mapę, to jak to zrobić ?
Generalnie chodzi mi o to, żę szykuję się do szkiców i porównań z terenem w wersji elektronicznej. Rysuje sobie wszystko, ok, ale chciałbym mieć jakiś stały formularz czy szablon który szybkim kliknięciem wstawiam na mapę (z danymi rejonu, działki i innymi informacjami, coś w stylu tabelki) tak jak np. wstawia się z formularzy szkic. Tylko ten szkic co jest to mi nie odpowiada chciałbym zrobić swój. To samo dla porównania z terenem. Najczęstsze formaty to A4 i A3. Coś takiego łatwo robi się na np. w mikromapie jeżeli chodzi o szkice, szybkie wstawianie czołówek i przemieszczanie numerów pikiet.
Czy jest jakaś możliwość aktualnie w c geo ? Albo jak sobie radzą inni użytkownicy ?
Będę wdzięczny za wskazówki, dziękuję.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8213
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Formularze/szkice

Post autor: Jurek B. »

Witam, można dodać formularz FRM (albo przesłać do wzór do nas - opracujemy bezpłatnie) - ten łatwo umieścić na mapie.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ