Strona 1 z 1

SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

: piątek, 20 listopada 2020, 23:22
autor: Maciej_o2
Ave
Zaczynam dopiero temat ogarniać z zawiadomieniami. Zrozumiałem, że wstawiam datę i godzinę w osobach i ustawiłem sobie zmienną żeby wstawiało datę i godzinę kiedy i o której godzinie wzywam stronę, ale chcę żeby mi wstawiało aktualną datę z dnia pisania pisma z automatu w innym miejscu ( u góry, na przykład miejscowość i z dnia) . Jaką mam ustawić zmienną lub jak to mam zrobić, bo nie ogarniam na razie tego

Re: SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

: sobota, 21 listopada 2020, 15:02
autor: Jurek B.
Witam, rozumiem, że chodzi o edycję wzoru treści np. zawiadomienia o czynnościach na gruncie?
Jeśli tak, to w edytorze pism w Adresowaniu, miejscowość (zapewne miejsce nadania pisma) - należy wpisać bezpośrednio, np. Wrocław. Co do daty utworzenia pisma - podobnie - podać z ręki w edytorze wzorców, albo użyć automatu wstawiającego bieżącą datę - niewiele to przyspieszy ale też można:

Re: SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

: niedziela, 22 listopada 2020, 11:18
autor: Maciej_o2
Tak, tylko tu od razu wstawia datę w edycji pisma, a mi chodzi, żeby z automatu wstawił bieżącą datę przy tworzeniu pisma.

Re: SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

: niedziela, 22 listopada 2020, 18:55
autor: Jurek B.
Proszę się tym nie przejmować - to tylko tak wygląda jakby to była data statyczna - data z dnia tworzenia wzorca pisma, tymczasem jest to data, która będzie zgodna z datą wygenerowania pism - więc jeśli za tydzień wygeneruje Pan te pisma - będzie tam data właśnie tego dnia gdy będą te pisma generowane.

Re: SWDE ZAWIADOMIENIE DATA

: wtorek, 24 listopada 2020, 08:44
autor: Maciej_o2
Acha.
Dzięki bardzo