Czerwona linia

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Tomek83
____
____
Posty: 143
Rejestracja: 31 mar 2007, 20:15

Czerwona linia

Post autor: Tomek83 »

Po wykonaniu następujących czynności:
Na mapie "zaznacz w tabeli do eksportu zaznaczony obiekt" następnie przechodzę do ona tabeli i zmieniam kody na 202(punkty graniczne stabilizowane) i powrót do okna mapy powoduje iż punkty graniczne się pojawiają ale dodatkowo pojawia się również gruba czerwona linia na całej działce którą wcześniej zaznaczyłem.
Jak ją usunąć?
Załączniki
Schowek01.jpg
Schowek01.jpg (29.96 KiB) Przejrzano 2737 razy
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3117
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Re: Czerwona linia

Post autor: FaFaL »

Proszę odznaczyć działkę w tabeli danych działek
Pozdrawiam Rafał Kocierz
Tomek83
____
____
Posty: 143
Rejestracja: 31 mar 2007, 20:15

Re: Czerwona linia

Post autor: Tomek83 »

Pomogło dziękuję.
Tomek83
____
____
Posty: 143
Rejestracja: 31 mar 2007, 20:15

Re: Czerwona linia

Post autor: Tomek83 »

Czy można wyłączyć tą czerwoną linię aby nie tworzyła się automatycznie przy każdym zadaniu?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Czerwona linia

Post autor: Jurek B. »

Czy można wyłączyć tą czerwoną linię aby nie tworzyła się automatycznie przy każdym zadaniu?
Ta czerwona linia to wynik działania funkcji: "zaznacz w tabeli do eksportu zaznaczony obiekt" - w bazie danych obiektów zaznaczany jest wskazany obiekt. Można wyłączyć funkcję oznaczającą wybrany obiekt w tym miejscu:
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (84.53 KiB) Przejrzano 2605 razy
Wówczas należy i tak pamiętać by odznaczyć ten obiekt w bazie gdy nie będzie już potrzebny, by nie skutkowało to np. używaniem wcześniej zaznaczonych obiektów. Można też wyłączyć wszystkie zaznaczone obiekty na mapie przez ikonkę legendy:
aa.JPG
aa.JPG (14.3 KiB) Przejrzano 2605 razy
Pozdrawiam Jurek B.
Tomek83
____
____
Posty: 143
Rejestracja: 31 mar 2007, 20:15

Re: Czerwona linia

Post autor: Tomek83 »

Po instalacji aktualizacji ze stycznia ten problem zaczął się pojawiać. Czy można przywrócić ustawienia tak aby program działał tak jak było to w grudniu?
Gdy skasuję działkę z bazy danych to później nie mogę rozliczyć użytków w działce.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Czerwona linia

Post autor: Jurek B. »

Po instalacji aktualizacji ze stycznia ten problem zaczął się pojawiać. Czy można przywrócić ustawienia tak aby program działał tak jak było to w grudniu?
Niestety nie wiem o co chodzi - chyba najlepiej zadzwonić do naszego serwisu - pomożemy.
Gdy skasuję działkę z bazy danych to później nie mogę rozliczyć użytków w działce.
Tu też nie wiem w czym rzecz - bez działki nie można oczywiście rozliczyć w niej użytków, więc proszę o kontakt z serwisem.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ