Przenoszenie obiektów między tabelami i eksport do GML

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Trolu87
__
__
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:23

Przenoszenie obiektów między tabelami i eksport do GML

Post autor: Trolu87 »

Witam, temat wygląda następująco. 1. Założyłem tabelę; 2. Zaimportowałem plik z PODGiK; 3. Zmodyfikowałem, pousuwałem, dodałem nowe obiekty w tabeli. I wszystko byłoby ok gdyby nie to, że w między czasie w PODGiK został przyjęty operat z sytuacją do której ja muszę się dowiązać. Nie uśmiecha mi się edytować i tworzyć wszystkiego od nowa. Stąd moje pytanie czy jest jakaś możliwość żeby nowy plik z PODGiK (zakres mapy oczywiście obejmujący całą pracę, ponieważ nie ma możliwości zamówienia tylko fragmentu) zaimportować do nowej tabeli i przenieść do tabeli z moimi modyfikacjami tylko fragment mapy z obiektami do których muszę się dowiązać zachowując wszystkie informację przenoszone w GML?

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3113
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Re: Przenoszenie obiektów między tabelami i eksport do GML

Post autor: FaFaL »

Pozdrawiam Rafał Kocierz
Trolu87
__
__
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:23

Re: Przenoszenie obiektów między tabelami i eksport do GML

Post autor: Trolu87 »

Ok, dzięki tak myślałem, że to nie będzie nic skomplikowanego. Pojawiła się tylko jedna wątpliwość obiekty, które u siebie w projekcie już usunąłem przy imporcie z nowego pliku pokazują się jako nowe i importują się do tabeli. Nie jest to duży problem usunę je po prostu jeszcze raz ale chyba nie powinno tak być.
Asia T.
Team
Team
Posty: 697
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:49

Re: Przenoszenie obiektów między tabelami i eksport do GML

Post autor: Asia T. »

Trolu87 pisze: 06 lut 2021, 18:50 Ok, dzięki tak myślałem, że to nie będzie nic skomplikowanego. Pojawiła się tylko jedna wątpliwość obiekty, które u siebie w projekcie już usunąłem przy imporcie z nowego pliku pokazują się jako nowe i importują się do tabeli. Nie jest to duży problem usunę je po prostu jeszcze raz ale chyba nie powinno tak być.
Dzień dobry,
dzieje się tak na styczniowej aktualizacji? Jeśli tak to prosiłabym o przesłanie pliku sprzed importu różnicowego + gml różnicowy na at@geo.pl . Powinno być to już poprawione w styczniu.
Trolu87
__
__
Posty: 10
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:23

Re: Przenoszenie obiektów między tabelami i eksport do GML

Post autor: Trolu87 »

Asia T. pisze: 08 lut 2021, 08:36
Trolu87 pisze: 06 lut 2021, 18:50 Ok, dzięki tak myślałem, że to nie będzie nic skomplikowanego. Pojawiła się tylko jedna wątpliwość obiekty, które u siebie w projekcie już usunąłem przy imporcie z nowego pliku pokazują się jako nowe i importują się do tabeli. Nie jest to duży problem usunę je po prostu jeszcze raz ale chyba nie powinno tak być.
Dzień dobry,
dzieje się tak na styczniowej aktualizacji? Jeśli tak to prosiłabym o przesłanie pliku sprzed importu różnicowego + gml różnicowy na at@geo.pl . Powinno być to już poprawione w styczniu.
Wysłane
ODPOWIEDZ