Witam, temat wygląda następująco. 1. Założyłem tabelę; 2. Zaimportowałem plik z PODGiK; 3. Zmodyfikowałem, pousuwałem, dodałem nowe obiekty w tabeli. I wszystko byłoby ok gdyby nie to, że w między czasie w PODGiK został przyjęty operat z sytuacją do której ja muszę się dowiązać. Nie uśmiecha mi się edytować i tworzyć wszystkiego od nowa. Stąd moje pytanie czy jest jakaś możliwość żeby nowy plik z PODGiK (zakres mapy oczywiście obejmujący całą pracę, ponieważ nie ma możliwości zamówienia tylko fragmentu) zaimportować do nowej tabeli i przenieść do tabeli z moimi modyfikacjami tylko fragment mapy z obiektami do których muszę się dowiązać zachowując wszystkie informację przenoszone w GML?
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Przenoszenie obiektów między tabelami i eksport do GML
Re: Przenoszenie obiektów między tabelami i eksport do GML
Ok, dzięki tak myślałem, że to nie będzie nic skomplikowanego. Pojawiła się tylko jedna wątpliwość obiekty, które u siebie w projekcie już usunąłem przy imporcie z nowego pliku pokazują się jako nowe i importują się do tabeli. Nie jest to duży problem usunę je po prostu jeszcze raz ale chyba nie powinno tak być.
Re: Przenoszenie obiektów między tabelami i eksport do GML
Dzień dobry,Trolu87 pisze: ↑06 lut 2021, 18:50 Ok, dzięki tak myślałem, że to nie będzie nic skomplikowanego. Pojawiła się tylko jedna wątpliwość obiekty, które u siebie w projekcie już usunąłem przy imporcie z nowego pliku pokazują się jako nowe i importują się do tabeli. Nie jest to duży problem usunę je po prostu jeszcze raz ale chyba nie powinno tak być.
dzieje się tak na styczniowej aktualizacji? Jeśli tak to prosiłabym o przesłanie pliku sprzed importu różnicowego + gml różnicowy na at@geo.pl . Powinno być to już poprawione w styczniu.
Re: Przenoszenie obiektów między tabelami i eksport do GML
WysłaneAsia T. pisze: ↑08 lut 2021, 08:36Dzień dobry,Trolu87 pisze: ↑06 lut 2021, 18:50 Ok, dzięki tak myślałem, że to nie będzie nic skomplikowanego. Pojawiła się tylko jedna wątpliwość obiekty, które u siebie w projekcie już usunąłem przy imporcie z nowego pliku pokazują się jako nowe i importują się do tabeli. Nie jest to duży problem usunę je po prostu jeszcze raz ale chyba nie powinno tak być.
dzieje się tak na styczniowej aktualizacji? Jeśli tak to prosiłabym o przesłanie pliku sprzed importu różnicowego + gml różnicowy na at@geo.pl . Powinno być to już poprawione w styczniu.