Strona 1 z 1

cgeo problem z włączeniem

: środa, 31 marca 2021, 09:18
autor: drelson
Witam, wczoraj działałem na cgeo wszystko w porządku, dzisiaj próba odpalenia i wyskakuje taki komunikat jak na załączniku. Nie mogę korzystać z programy. proszę o szybką pomoc dziękuję.

Re: cgeo problem z włączeniem

: środa, 31 marca 2021, 09:28
autor: Wojtek P.
Proszę nie instalować programu w tym katalogu . Zalecany katalog to C:/C-GEO. Program Files to katalog Windowsa. Mogą być problemy z uprawieniami
. Komunikat jest taki że brak pliku , dlatego się nie uruchamia

Re: cgeo problem z włączeniem

: środa, 31 marca 2021, 09:36
autor: drelson
Niezależnie czy program jest w tym czy w innym katalogu te błędy wyskakują regularnie, czasem się samo naprawi czasem serwis coś pomoże. Teraz w międzyczasie windows 10 aktualizaował się, po aktualizacji i próbie uruchomienia c geo błąd z pierwszej wiadomości zniknął pojawił się za to następny (w załączniku) co z tym zrobić ?
Folder c geo w tej lokalizacji ma nadane wszystkie potrzebne uprawnienia. Ostatecznie mogę przeinstalować do innego katalogu ale wiem że to nic nie da bo już próbowałem. Generalnie pod win 10 program ma same problemy, na 7 tego nie było.

Re: cgeo problem z włączeniem

: środa, 31 marca 2021, 10:15
autor: Wojtek P.
Niestety przez forum nie pomożemy. Za dużo możliwych zmiennych :). W indywidualnych problemach prosimy kontaktować się bezpośrednio z serwisem