Problem z exportem GESUT

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
luki140812
_
_
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2022, 08:48

Problem z exportem GESUT

Post autor: luki140812 »

Posiadam C-geo 2021 aktualizacja 2022.03.26.
Czy istnieje możliwość exportu danych do UM powiedzmy z danego tylko fragmentu, a nie całego projektu? Np. w przypadku pracy dla dwóch ośrodków w jednym projekcie. Jeżeli nie, to jak poradzić sobie z takim problem, o ile można sobie z nim poradzić. Byłem zmuszony przez program do tego by zamiast zakładać nowy projekt to kopiowałem stary, by potem w czasie exportu i sprawdzenia exportowanego pliku sieci istniejące nie zmieniły statusu na projektowane. Plik ten skopiowałem, a potem usunąłem jego zawartość, zapisałem, następnie zacząłem nową robotę na tym pliku w międzyczasie sprawdzałem sobie czy nie exportouje mi się czasami tamte stare usunięte rzeczy z pierwszej roboty, nie wyświetlały się w bazie (dodane, zmodyfikowane, usunięte) więc pracowałem dalej. Teraz, gdy już skończyłem exportuje mi to co chce by się na exporcie znalazło (projekt nr2) oraz to czego nie chce (projekt nr1, czyli ten pierwotny usunięty fragment pierwszej roboty). Oba projekty nie kolidują ze sobą w żadnym stopniu. Jest jakieś wyjście z tej sytuacji?. Ustawianie daty też nic nie daje, bo jaką bym nie ustawił zawsze exportuje mi stałą liczbę elementów usuniętych nawet tych wprowadzonych tydzień temu jak i wczorajszą. Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8171
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Problem z exportem GESUT

Post autor: Jurek B. »

Najlepiej skontaktować się z naszym serwisem tel. i opisać co Pan potrzebuje - wtedy powinno udać się pomóc.
Pozdrawiam Jurek B.
geoproj5
___
___
Posty: 99
Rejestracja: 09 lip 2022, 12:02

Re: Problem z exportem GESUT

Post autor: geoproj5 »

ale tak szczerze to mysle ze jest to problem dosc istotny i fajnie by bylo gdyby po znalezieniu rozwiazania ktos z firmy wrzucil je tutaj dla reszty uzytkownikow
pozdrawiam
ODPOWIEDZ