zestaw kodów

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
drelson
____
____
Posty: 150
Rejestracja: 15 kwie 2019, 15:01

zestaw kodów

Post autor: drelson »

Po ostatniej aktualizacji przy zakładaniu nowych tabel program nie pamięta zestawu kodów, ponadto pomimo wybrania zestawu kodów to po utworzeniu mapy/tabeli i tak tego zestawu nie ma tylko trzeba żółtą ikonkę i ustawić. Ktoś też tak ma ?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: zestaw kodów

Post autor: Jurek B. »

Proszę o kontakt tel. z naszym serwisem - sprawdzimy online.
Pozdrawiam Jurek B.
chodys
____
____
Posty: 150
Rejestracja: 13 lip 2014, 11:47

Re: zestaw kodów

Post autor: chodys »

Też tak mam. Dodaję nową tabelę do istniejącego projektu i pomimo tego, że jest ustawiony zestaw kodów 2015 oraz wybrany szablon 2015 to ustawia się jako "użytkownika". Czasami ustawia się dobrze, więc pewnie jest jakaś zależność, co się zrobi wcześniej, to działa dobrze lub nie.
Dodatkowo we wszystkich istniejących projektach zestawy się same pozmieniały na "użytkownika" z ustawionych 2015
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 970
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: zestaw kodów

Post autor: Wojtek P. »

Proszę ponownie pobrać ostatnią aktualizację i zatualizować. Jak będzie problem proszę o kontakt z serwisem
-To serve and protect-
drelson
____
____
Posty: 150
Rejestracja: 15 kwie 2019, 15:01

Re: zestaw kodów

Post autor: drelson »

Problem wyjaśniony z serwisem i tak jak Pan Wojtek wyżej pisze, ponowna instalacja aktualizacji rozwiązuje problem. U mnie tylko z nie wiem jakiej przyczyny po ponownej aktualizacji ikonka c geo.exe-właściwości zaznaczyło się uruchamiaj w trybie zgodności z windows 8 i też się działy cuda ale po odhaczeniu jest gitara.
ODPOWIEDZ