Przywrócenie usuniętego obiektu

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
marioo
VIP
VIP
Posty: 1051
Rejestracja: 23 cze 2006, 08:22
Lokalizacja: Białystok

Przywrócenie usuniętego obiektu

Post autor: marioo »

Podczas edycji pliku GML do ośrodka przez przypadek usunąłem o jeden obiekt za dużo. Po usunięciu wykonałem już całą masę innych czynności więc opcja "cofnij" nie wchodzi w grę. Czy da się przywrócić usunięty obiekt?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3118
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Re: Przywrócenie usuniętego obiektu

Post autor: FaFaL »

To chyba najlepiej oglądnąć film z ostatniego szkolenia :-) po uruchomieniu c-geo w nowych wiadomościach jest link do filmu.
Pozdrawiam Rafał Kocierz
marioo
VIP
VIP
Posty: 1051
Rejestracja: 23 cze 2006, 08:22
Lokalizacja: Białystok

Re: Przywrócenie usuniętego obiektu

Post autor: marioo »

Już znalazłem, dzięki :) Gdyby ktoś jeszcze potrzebował :
Ostatnio zmieniony 18 lut 2024, 11:25 przez marioo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Przywrócenie usuniętego obiektu

Post autor: Jurek B. »

Była o tym mowa na ostatnim bezpłatnym szkoleniu online, dostępnym dla wszystkich użytkowników C-GEO. Nagranie wideo z tego szkolenia jest dostępne dla wszystkich (link w menu Wiadomości w C-GEO). O przywracaniu usuniętych obiektów jest mowa od 43 minuty. Warto pooglądać to nagranie także ze względu na wiele innych istotnych informacji tam przekazanych.
Ponadto łatwo znaleźć opis przywracania usuniętych obiektów na C-GEO Wiki i osobny film o tym na naszym kanale na YT:
w C-GEO, w menu Pomoc- Wyszukaj w bazie wiedzy..., wystarczyć wpisać: przywrócić
Na początku tego szkolenia, którym pisałem, omówiliśmy sposoby poszukiwania odpowiedzi na swoje wątpliwości, proszę też to pooglądać, na pewno przyda się w przyszłości.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ