Adres budynku w raporcie z Informacji o obiektach

Pytania dotyczące obsługi programu C-Geo V8 i kolejnych edycji
Aoschin
_____
_____
Posty: 337
Rejestracja: 27 sie 2019, 12:35

Adres budynku w raporcie z Informacji o obiektach

Post autor: Aoschin »

Yo!
Zrobiłem sobie WZDE w formie Raportu z Informacji o obiektach. Mój jedyny problem to fakt, że w temacie adresu mamy dostęp tylko do identyfikatora tego obiektu adresu. Jest jakaś opcja, aby ten adres do raportu pozyskać? To ostatnia rzecz jakiej mi brakuje żeby mieć pełny automat.
adresy.jpg
adresy.jpg (128.76 KiB) Przejrzano 177 razy
Pozdrawiam
Ao
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Adres budynku w raporcie z Informacji o obiektach

Post autor: Jurek B. »

Witam,
a może lepiej byłoby skorzystać z funkcji generowania WZDE dla budynków w module EGiB? Tam podawane są także ich adresy.
Pozdrawiam Jurek B.
Aoschin
_____
_____
Posty: 337
Rejestracja: 27 sie 2019, 12:35

Re: Adres budynku w raporcie z Informacji o obiektach

Post autor: Aoschin »

Z tego co rozumiem to z szablonu w module dostajemy prawą i lewą stronę taką samą, i tam trzeba poprawiać, natomiast z Informacji o obiekcie mamy stan stary i stan nowy - czyli w sumie gotowy wykaz zmian minus adres, stąd moje próby stworzenia go przez tamtędy
Pozdrawiam
Ao
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8192
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Adres budynku w raporcie z Informacji o obiektach

Post autor: Jurek B. »

W aktualizacji z 1 lutego 2024:
- dodano automatyczne generowanie wykazów zmian danych ewidencyjnych dla budynków w oknie Budynki i lokale, menu Raporty: "WZDE dla budynku z danymi dla stan nowego z mapy C-GEO". Funkcja ta tworzy raporty WZDE dla wszystkich budynków, których dane zostały zmodyfikowane. Uwaga, jeśli zmiana dotyczyła jedynie geometrii budynku, należy obliczyć nową powierzchnię zabudowy w oknie bazy danych budynków (ikonka "żarówka")


Tylko proszę się nie sugerować pierwszą klatką z filmu - WZDE jest zgodne z aktualnymi przepisami EGiB.
Pozdrawiam Jurek B.
Aoschin
_____
_____
Posty: 337
Rejestracja: 27 sie 2019, 12:35

Re: Adres budynku w raporcie z Informacji o obiektach

Post autor: Aoschin »

Przeoczyłem gdzieś tą opcję. Dzięki!
Pozdrawiam
Ao
ODPOWIEDZ