Podział łuku

W tym dziale zamieszczamy informacje o nowych wtyczkach. Można tu uzyskać pomoc na temat działania wtyczek
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Podział łuku

Post autor: Jurek B. »

Ja się pod wypowiedzią kolegi Kocierza również podpisuję - do zaawansowanych obliczeń łuków stosować powinno się opracowany już moduł tras.
Trudno żebyśmy sugerowali użytkownikom C-GEO samodzielne pisane wszystkich modułów- oczywiście też tego nie zabraniamy - aby pisać dla siebie lub dla innych ciekawe wtyczki.
Pozdrawiam Jurek B.
lfLF
____
____
Posty: 220
Rejestracja: 21 kwie 2005, 17:33

Re: Podział łuku

Post autor: lfLF »

Przepraszam, zostałem żle zrozumiany, moja wypowiedź dotyczyła zarzutów "Nawrot"a.
Wielki szacunek dla "FaFaL"a. Jeszcze raz przepraszam.
Z poważaniem flFL
Awatar użytkownika
walklim
____
____
Posty: 242
Rejestracja: 19 gru 2006, 00:32
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Podział łuku

Post autor: walklim »

Wtrącę swoje trzy grosze, w końcu jestem autorem to chyba mogę . wtyczka służy do szybkiego rozwiązania zadania dla którego nie warto uruchamiać modułu projektowania tras, jak napisał kolega Fafal - małe łuki wyokrąglenia krawężników itp. Wtyczka nie może przejmować zadań programu C-GEO, jest tylko dodatkiem rozwijającym jego funkcjonalność.
Pozdrawiam Waldek Klimek
georodeo
__
__
Posty: 43
Rejestracja: 23 cze 2009, 11:36
Lokalizacja: WKS Śląsk Wrocław

Re: Podział łuku

Post autor: georodeo »

Witam ponownie.
Widzę, że wątek "rozgrzał" trochę niektórych forumowiczów (co może w tych okolicznościach przyrody jest i pozytywne).
Jeżeli jednak ktoś odebrał ten wątek jako zarzut lub poczuł jakiś dyskomfort formą wypowiedzi to wielkie sorry - na pewno nie taka była moja intencja.
Co do przejmowania skomplikowanych funkcji programu przez tę konkretną wtyczkę jest to pojęcie subiektywne i ciężko rozgraniczyć kiedy wtyczka ułatwia nam "tylko" pracę a kiedy dubluje skomplikowane funkcje programu - dla mnie wiążące tu są wypowiedzi autora programu i autora wtyczki.
Pozdrawiam.
R. "Nawrot" N.
Hej Śląsk
Igor
____
____
Posty: 173
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:17
Lokalizacja: Katowice

Re: Podział łuku

Post autor: Igor »

Dziękuję Panu Waldkowi za linka do testowego c-geo, sprawdziłem i teraz wszystko działa jak należy tak więc dziękuję bardzo bo wtyczka na pewno się przyda ;]
"Using no way as way to having no limitation as limitation" Bruce Lee
ODPOWIEDZ