Formularz - kody : Opis projektu

Dyskusje na temat i możliwość umieszczenia własnych plików definicji linii, szablonów, formularzy
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Formularz - kody : Opis projektu

Post autor: Jurek B. »

Niestety propozycji dot. Teryt i czcionek nie da się wprowadzić szybciej niż w maju. Będę się starał dopilnować terminu majowego.
Pozdrawiam Jurek B.
Awatar użytkownika
MarekOtt
VIP
VIP
Posty: 1479
Rejestracja: 30 gru 2005, 13:20
Lokalizacja: Strzelce Op.

Re: Formularz - kody : Opis projektu

Post autor: MarekOtt »

MarekOtt pisze:Czy można by było z TERYTU, usunąć kod obrębu. Aktualnie po wybraniu pełnej lokalizacji (czyli gmina + obręb) TERYT wygląda tak: 160306_2.0064. Automatycznie też uzupełnia pole kod obrębu i to jest piękne. Ale jak ktoś potrzebuje kod gminy i kod obrębu w dwóch różnych miejscach, to wtedy kod obrębu w TERYT przeszkadza. Dlatego jeśli nikomu to nie przeszkadza, byłbym za usunięciem tych czterech ostatnich znaków tak by uzyskać postaći 160306_2, a jak ktoś potrzebuje w formularzu TERYT z kodem obrębu to wstawi sobie $pNr_Teryt.$pIdObreb i uzyska ten sam efekt :).
Odgrzewam bo chyba zostało zapomniane bądź niezauważone.
Czy można było wprowadzić tą małą korektę.
Awatar użytkownika
ariel0-0
______
______
Posty: 500
Rejestracja: 07 kwie 2010, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Formularz - kody : Opis projektu

Post autor: ariel0-0 »

Przydała by się możliwość formatowania daty w formularzach, podobnie jak to mam miejsce w szablonach. Albo mi coś nie wychodzi
http://www.softline.xgeo.pl/forum/viewt ... ach#p18999
Brakuje też możliwości wstawiania tekstu w kolorze brązowym np. do opisu służebności na MDCP.
Podczas wstawiania formularza na mapę kolory jednak znikają.
Have a nice day
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Formularz - kody : Opis projektu

Post autor: Jurek B. »

Przydała by się możliwość formatowania daty w formularzach, podobnie jak to mam miejsce w szablonach.
Brakuje też możliwości wstawiania tekstu w kolorze brązowym np. do opisu służebności na MDCP.
Podczas wstawiania formularza na mapę kolory jednak znikają.
Ok, spróbujemy poprawić.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ