GeoOrganizer - lista zmian w programie

aplikacja do zarządzania robotami geodezyjnymi
Awatar użytkownika
ariel0-0
_____
_____
Kontaktowanie:

Re: GeoOrganizer - lista zmian w programie

Postautor: ariel0-0 » wtorek, 14 marca 2017, 12:50

Rzeczywiście. Dane dodatkowe załatwiły sprawę :) Dzięki za sugestię. Zastanawiałem się jak dodać pola do głównego okna i właśnie znalazłem możliwość w danych dodatkowych.
Czy była by możliwość zmieniać treść w takiej kolumnie z danych dodatkowych, jeśli pole jest listą, poprzez menu kontekstowe, jak w przypadku statusu?
Have a nice day

Awatar użytkownika
grzes
Team
Team

Postautor: grzes » wtorek, 14 marca 2017, 14:40

ariel0-0 pisze:Czy była by możliwość zmieniać treść w takiej kolumnie z danych dodatkowych, jeśli pole jest listą, poprzez menu kontekstowe, jak w przypadku statusu?

Dodane w setupie testowym.
pozdrawiam
grzes

Zibi123
______
______

Postautor: Zibi123 » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 09:48

Szybkie pytanko. Gdzie można pobrać aktualizację do GeoOrganizera. Opisujecie tutaj jakieś zmiany, jakieś dodatki, jakieś nowe zakładki ... Niestety mam wersję z początku tego roku, licencję na pobieranie aktualizacji i tyle. Czy nie można było by dorobić pobierania aktualizacji tak jak to jest w C-Geo? Ukazuje się nowa aktualizacja, program informuje o ukazaniu się nowej aktualizacji i mmam możliwość pobrania... Czyżby to było na zasadzie tylko wersji testowych?
Pozdrawiam
Zibi

Awatar użytkownika
grzes
Team
Team

Postautor: grzes » poniedziałek, 14 sierpnia 2017, 10:37

Zibi123 pisze:Szybkie pytanko. Gdzie można pobrać aktualizację do GeoOrganizera. Opisujecie tutaj jakieś zmiany, jakieś dodatki, jakieś nowe zakładki ... Niestety mam wersję z początku tego roku, licencję na pobieranie aktualizacji i tyle. Czy nie można było by dorobić pobierania aktualizacji tak jak to jest w C-Geo? Ukazuje się nowa aktualizacja, program informuje o ukazaniu się nowej aktualizacji i mmam możliwość pobrania... Czyżby to było na zasadzie tylko wersji testowych?

Na ten moment zmiany sa w wersji testowej - co jakis czas jest publikowany oficjalny update np: http://softline.geo.pl/57-geoorganizer-aktualizacja
pozdrawiam
grzes

SmartGeoPL
__
__

Postautor: SmartGeoPL » piątek, 10 listopada 2017, 18:28

Czy aktualizacja będzie miała nowe wnioski EGiB?
Zmiany w rozporządzeniu ministra infrastruktury i budownictwa z 13 września 2017 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie udostępniania materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, wydawania licencji oraz wzoru Dokumentu Obliczenia Opłaty.

Wróć do „GeoOrganizer”