Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

aplikacja do zarządzania robotami geodezyjnymi
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: grzes »

cieplutki pisze:Aplikacja strasznie zwolniła po ostatniej aktualizacji, oraz zrobiła się pamięciożerna; kliknięcie w którą dowolną robotę zamraża aplikację skutecznie :evil:
Niczego takiego nie zaobserwowalismy u siebie (na kilku komputerach) a i zmiany nie były duze. Wersja z serwerem? Jakies bledy sie pojawiaja? Restart komputera cos zmienia?
pozdrawiam
grzes
Awatar użytkownika
tomek_79
____
____
Posty: 137
Rejestracja: 21 mar 2012, 22:59

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: tomek_79 »

Działa wyśmienicie ale, 8)
brakuje mi możliwości numeracji faktury jaką mam przyjętą w firmie od lat i nie chciałbym jej zmieniać a mianowicie
xxxx/mm/yyyy
gdzie x - kolejny numer faktury w danym miesiącu
mm - misiąc
yyyy- rok
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: grzes »

tomek_79 pisze:Działa wyśmienicie ale, 8)
brakuje mi możliwości numeracji faktury jaką mam przyjętą w firmie od lat i nie chciałbym jej zmieniać a mianowicie
xxxx/mm/yyyy
gdzie x - kolejny numer faktury w danym miesiącu
mm - misiąc
yyyy- rok
powinno zadzialac jak w przyrostku wpisze Pan /mm/yyyy tzn konkretny miesiac i rok np /06/2015. Dla kazdego przyrostka jest oddzielna numeracja wiec w nowym miesiacu po zmianie 06 na 07 powinna ona zaczac sie od 1
pozdrawiam
grzes
Awatar użytkownika
cieplutki
__
__
Posty: 18
Rejestracja: 01 kwie 2011, 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: cieplutki »

Objaw pozostał, program się uruchamia ale gdy chcę otworzyć dane zgłoszenie okienko chowa się nie wiadomo gdzie i widać jak pracuje dysk i nic się nie dzieje - program się mrozi i jedyne co mogę to ctr +alt + del :oops:
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: grzes »

cieplutki pisze:Objaw pozostał, program się uruchamia ale gdy chcę otworzyć dane zgłoszenie okienko chowa się nie wiadomo gdzie i widać jak pracuje dysk i nic się nie dzieje - program się mrozi i jedyne co mogę to ctr +alt + del :oops:
a mowimy o oknie zgloszenia z danymi czy oknie z podgladem wydruku? I czy tylko to jedno okno tak sie zachwuje a reszta dziala dobrze?
pozdrawiam
grzes
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: Jurek B. »

gdy chcę otworzyć dane zgłoszenie okienko chowa się nie wiadomo gdzie
A proszę wtedy nacisnąć Alt-TAB - może jakieś okno schowało się pod spodem?
Pozdrawiam Jurek B.
geobar
____
____
Posty: 218
Rejestracja: 07 maja 2009, 08:49

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: geobar »

U mnie wszystko działa dobrze, łącznie z moim zmienionym szablonem faktury.
Awatar użytkownika
cieplutki
__
__
Posty: 18
Rejestracja: 01 kwie 2011, 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: cieplutki »

Odinstalowałem, skasowałem wszystkie pliki, przeczyściłem rejestr, wykonałem kilka resetów komputera i nic dalej to samo - gdy uruchomię program i kliknę w cokolwiek nie pokazuje się żadne okno - może jest jakiś debuger lub coś podobnego bym mógł wysłać loga bo to dziwna sytuacja.
geoekspres
__
__
Posty: 37
Rejestracja: 18 kwie 2005, 11:52

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: geoekspres »

U mnie była identyczna sytuacja. Okienko programu chowało się i program nie reagował. Pomogło odinstalowanie ostatnich aktualizacji systemu Windows (u mnie z dnia 11.06.2015).
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: grzes »

cieplutki pisze:Odinstalowałem, skasowałem wszystkie pliki, przeczyściłem rejestr, wykonałem kilka resetów komputera i nic dalej to samo - gdy uruchomię program i kliknę w cokolwiek nie pokazuje się żadne okno - może jest jakiś debuger lub coś podobnego bym mógł wysłać loga bo to dziwna sytuacja.
A prosze sprawdzic czy ten setup2 cos zmienia
i jeszcze ten:
setup3
i jeszcze pytanie jaki to windows?
pozdrawiam
grzes
Awatar użytkownika
cieplutki
__
__
Posty: 18
Rejestracja: 01 kwie 2011, 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: cieplutki »

Setup2 rozwiązał problem, setup3 to samo co zwykła instalka okna się mroziły.
System to vista 32bit
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: grzes »

Na serwerze jest nowsza wersja w ktorej dodane zostały opcje:
- kopiuj/wklej w oknie danych osoby przy działce
- import punktów (na zakładce Punkty w pracy geodezyjnej) z plików tekstowych, xls i wklejanie ze schowka
To będzie ostatnia wersja testowa.
Mozna juz zamawiac program w wersji komercyjnej. W tej wersji nie wymaga on już połączenia z internetem przy starcie.
Ceny będą niestety wyższe niż zakładaliśmy:
- dla użytkowników C-Geo 400 zł
- dla osób nie posiadających licencji C-Geo 600 zł
ceny netto
Ponieważ w tym wątku padła obietnica niższych cen, to przez pierwszy miesiąc (do 18 lipca) obowiązywać będzie 50% rabat - co umożliwi zakup po cenie jaką obiecywaliśmy wcześniej.
Program będzie również objęty (nieobowiązkową) opłatą za dostęp do aktualizacji. Pierwszy rok bezpłatnie, przedłużenie dostępu do aktualizacji na kolejny rok 49 zł dla użytkowników C-Geo i 99 zł dla pozostałych osób (ceny netto).
Licencja na program nie będzie ograniczona co do liczby stanowisk - po zakupie można go instalować na wszystkich stanowiskach komputerowych będących własnością firmy.
Link do formularza zamówienia: http://softline.xgeo.pl/index.php/component/jforms/9/82
pozdrawiam
grzes
tomek
____
____
Posty: 217
Rejestracja: 21 kwie 2005, 22:57

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: tomek »

Zastanawiając się nad zakupem (i przejściem na fakturowanie w organizerze)proszę o odpowiedź:
1)Czy istnieje możliwość wprowadzenie "ciągów numeracji faktur" tzn. na serwerze każdy użytkownik ma swoją numerację (1/2015/J;1/2015/K"). Na stanowisku pojedyńczym też chciałbym mieć możliwość takiego prowadzenia (dwie,trzy osoby fakturują ),a program jest zainstalowany jednostanowiskowo.
2) Czy da się wygenerować okresowe zestawienia zbiorcze sprzedaży (rok,miesiąc, kwartał)
w rozbiciu :
a)osobę wystawiajacą
b)na asortyment roboty (towar,bo coś trzeba sprzedać np. instrument)
c)kontrahenta
Czy można ustawić tak program,aby wyświetlał okienko samych faktur-czyli niekoniecznie muszę mieć robotę w organizerze (jakaś fucha bez zgłoszenia, trzeba zafakturować ,lub jak pisałem wyżej coś sprzedać)- kolejność ciągu numeracji musi być ,lub robota zgłoszona przez geoportal( w tym przypadku użytkownik będzie decydował czy wklepać drugi raz dane,ale faktura musi być)
Dodatkowo nie widzę miejsca w okienku Zamawiającego na wprowadzenie regonu(nie musi się drukować na fakturze)
Na koniec pytanie ,które już kiedyś zadałem testując LIBRO , czy nie byłoby możliwości aby program po wypisaniu zgłoszenia zapytał "założyć projekt c-geo? "wskaż katalog" i przeniósł wszystkie dane do tabelki opsu projektu.
[size=134][url=http://www.geodezja.net.pl/]www.geodezja.net.pl[/url][/size]
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: grzes »

tomek pisze:Zastanawiając się nad zakupem (i przejściem na fakturowanie w organizerze)proszę o odpowiedź:
1)Czy istnieje możliwość wprowadzenie "ciągów numeracji faktur" tzn. na serwerze każdy użytkownik ma swoją numerację (1/2015/J;1/2015/K"). Na stanowisku pojedyńczym też chciałbym mieć możliwość takiego prowadzenia (dwie,trzy osoby fakturują ),a program jest zainstalowany jednostanowiskowo.
Moim zdaniem tak to działa juz teraz - jesli zmienimy przyrostek (i wyjdziemy z pola edycji przyrostka) to program podpowie pierwszy wolny numer.
2) Czy da się wygenerować okresowe zestawienia zbiorcze sprzedaży (rok,miesiąc, kwartał)
w rozbiciu :
a)osobę wystawiajacą
b)na asortyment roboty (towar,bo coś trzeba sprzedać np. instrument)
c)kontrahenta
na razie nie - ale dodamy
Czy można ustawić tak program,aby wyświetlał okienko samych faktur-czyli niekoniecznie muszę mieć robotę w organizerze (jakaś fucha bez zgłoszenia, trzeba zafakturować ,lub jak pisałem wyżej coś sprzedać)- kolejność ciągu numeracji musi być ,lub robota zgłoszona przez geoportal( w tym przypadku użytkownik będzie decydował czy wklepać drugi raz dane,ale faktura musi być)
załozenie jest takie ze kazda faktura jest przypisana do roboty - zastanawiam sie jak to teraz obejsc - moze jakas specjalna robota o nazwie "Prace inne" ?
Dodatkowo nie widzę miejsca w okienku Zamawiającego na wprowadzenie regonu(nie musi się drukować na fakturze)
ok bedzie
Na koniec pytanie ,które już kiedyś zadałem testując LIBRO , czy nie byłoby możliwości aby program po wypisaniu zgłoszenia zapytał "założyć projekt c-geo? "wskaż katalog" i przeniósł wszystkie dane do tabelki opsu projektu.
z tym tez nie powinno byc problemu ale nie obiecuje terminu
pozdrawiam
grzes
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3113
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: FaFaL »

grzes pisze: Na koniec pytanie ,które już kiedyś zadałem testując LIBRO , czy nie byłoby możliwości aby program po wypisaniu zgłoszenia zapytał "założyć projekt c-geo? "wskaż katalog" i przeniósł wszystkie dane do tabelki opsu projektu.

z tym tez nie powinno byc problemu ale nie obiecuje terminu
Oprócz tworzenia projektu dobrze byłoby przechowywać link do tego projektu ... wtedy można byłoby odpalić C-GEO z odpowiednim projektem wykorzystując odpowiedni przycisk w GeoOrganizerze. Tylko coś mi się wydaje, że musiałaby być możliwość tworzenia listy z projektami, bo czasem może się okazać, że jeden projekt to za mało (do przemyślenia, bo tak na szybko piszę).
Pozdrawiam Rafał Kocierz
geoekspres
__
__
Posty: 37
Rejestracja: 18 kwie 2005, 11:52

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: geoekspres »

Jest szansa aby przy fakturowaniu pojawiła się dodatkowa pozycja ze współczynnikiem zmniejszającym lub zwiększającym bazową kwotę sprzedaży usługi? Dość często stosujemy to przy wystawianiu faktury przy sprzedaży częściowej np 30% wartości kontraktu. Druga sprawa to termin płatności. Można byłoby wprowadzić dodatkowo możliwość wpisania ilość dni na płatność np. 7, 14, 30 itd. Program sam wyliczałby odpowiedni dzień i miesiąc płatności.
Jeszcze jedna opcja mogłaby pojawić się w programie. Dość często na fakturze przydaje się informacja o nr zlecenia lub umowy, na podstawie której jest wystawiana. Można byłoby umieść taką informację w bazie Odbiorców z możliwością wydruku na fakturze.
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: grzes »

geoekspres pisze:Jest szansa aby przy fakturowaniu pojawiła się dodatkowa pozycja ze współczynnikiem zmniejszającym lub zwiększającym bazową kwotę sprzedaży usługi? Dość często stosujemy to przy wystawianiu faktury przy sprzedaży częściowej np 30% wartości kontraktu.
jak to konkretnie ma wygladac? Ten wspolczynnik jest drukowany (jako rabat np)?
pozdrawiam
grzes
geoekspres
__
__
Posty: 37
Rejestracja: 18 kwie 2005, 11:52

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: geoekspres »

Do wystawiania faktur korzystam z arkusza kalkulacyjnego i pozycję tę opisałem sobie po prostu "Współczynnik" i przyjmuje wartość np. 0,3 dla 30% zaawansowania robót.
Występują także sytuacje gdy współczynnik ten zwiększa wartość kwoty bazowej i przyjmuje wartość np. 1,1.
Tak więc cena jednostkowa jest zgodna z kwotą kontraktu, a wartość bez podatku uwzględnia już ten współczynnik.

Nie wiem czy ktokolwiek z koleżanek i kolegów geodetów korzysta z takiej opcji, więc może zrobić to opcjonalnie żeby innym nie mieszać.
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: grzes »

geoekspres pisze:Do wystawiania faktur korzystam z arkusza kalkulacyjnego i pozycję tę opisałem sobie po prostu "Współczynnik" i przyjmuje wartość np. 0,3 dla 30% zaawansowania robót.
Występują także sytuacje gdy współczynnik ten zwiększa wartość kwoty bazowej i przyjmuje wartość np. 1,1.
Tak więc cena jednostkowa jest zgodna z kwotą kontraktu, a wartość bez podatku uwzględnia już ten współczynnik.

Nie wiem czy ktokolwiek z koleżanek i kolegów geodetów korzysta z takiej opcji, więc może zrobić to opcjonalnie żeby innym nie mieszać.
To wyglada dokładnie na kolumnę "Ilość" jak wpiszemy 0.3 to efekt bedzie taki jak wyzej opisany.
pozdrawiam
grzes
geoekspres
__
__
Posty: 37
Rejestracja: 18 kwie 2005, 11:52

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: geoekspres »

Oczywiście można i w ten sposób. Jednak u nas ilość wpisujemy zgodnie z kontraktem np 1 m-c, a ewentualne zmiany wartości prac korygowaliśmy tym współczynnikiem.
Teraz tak myślę, że może faktycznie uprościć sprawę i posługiwać się wyłącznie pozycją "ilość". Ewentualne wyjaśnienia będę umieszczał w uwagach.
W takim razie ja "odpuszczam" sobie ten współczynnik. Nie ma sensu mieszać.
Przy okazji dodam, że genialnym pomysłem było umożliwienie użytkownikowi edycję wzoru faktury :). Dopytam na szybko. Można tam wstawić obraz?
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: grzes »

geoekspres pisze:Dopytam na szybko. Można tam wstawić obraz?
W tej chwili zablokowane jest dodawanie nowych pól, ale odblokuje je i udostępnię taką wersję. Dodawanie będzie dostępne pod tą ikonką:
pic_fakt.png
pic_fakt.png (7.75 KiB) Przejrzano 4658 razy
Już jest nowy setup (link w pierwszym poscie)
- dodana możliwość wstawiania własnych pól w edytorze wzoru faktury (obrazki i pola tekstowe)
- dodane zestawienie sprzedaży (faktur) (w menu "Raporty):
zest_sprz.png
zest_sprz.png (38.16 KiB) Przejrzano 4653 razy
pozdrawiam
grzes
tomek
____
____
Posty: 217
Rejestracja: 21 kwie 2005, 22:57

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: tomek »

Program do fakturowania powinien zawierać:
a)możliwość wystawienia faktury pro-forma (dodatkowa numeracja)
b)koniecznie możliwość wystawienia faktury korygującej(automat do faktury).
Mój prosty programik innej firmy,który kilkanaście lat temu kupiłem daje także możliwość wypełnienia i zapisania polecenia przelewu i eksport do csv .
[size=134][url=http://www.geodezja.net.pl/]www.geodezja.net.pl[/url][/size]
tomek
____
____
Posty: 217
Rejestracja: 21 kwie 2005, 22:57

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: tomek »

Czy można ustawić tak program,aby wyświetlał okienko samych faktur-czyli niekoniecznie muszę mieć robotę w organizerze (jakaś fucha bez zgłoszenia, trzeba zafakturować ,lub jak pisałem wyżej coś sprzedać)- kolejność ciągu numeracji musi być ,lub robota zgłoszona przez geoportal( w tym przypadku użytkownik będzie decydował czy wklepać drugi raz dane,ale faktura musi być)


załozenie jest takie ze kazda faktura jest przypisana do roboty - zastanawiam sie jak to teraz obejsc - moze jakas specjalna robota o nazwie "Prace inne" ?

Tutaj raczej chodzi o inne podejście.Bazy programu do fakturowania (kontrahenci,asortyment ) powinien być nadrzędny ,a wystawiana faktura powinna pobierać dane z roboty,lub przyjmować wpisane ręcznie dane i ewentualnie zapisywać dodatkowo informacje o fakturze w danej robocie.
[size=134][url=http://www.geodezja.net.pl/]www.geodezja.net.pl[/url][/size]
geobiuro
______
______
Posty: 553
Rejestracja: 19 mar 2005, 13:26

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: geobiuro »

Witam.
Kilka uwag i propozycji.

Okno główne „Robót geodezyjnych”
Uzupełnić o możliwość dołączenia nowych kolumn, które można wykorzystać np. w sprawozdaniu technicznym
np. o:
1. Informacja o wystawionej FV
2. Zlecenie nr z dnia; Umowa nr z dnia
Okno „Praca geodezyjna”
1. Rozszerzyć o fiszkę „Rozgraniczenie + wznowienie znaków granicznych”.
a w niej:
• Możliwość wyboru formularza: wezwań lub zawiadomień i druku
• Lista adresatów do wyboru według potrzeb, stron rzeczonego postępowania, czyli właścicieli sąsiadów, dzierżawców itp. przedmiotowej nieruchomości.
• Możliwość wygenerowania książki nadawczej z w/w listy adresatów, tylko adresaci biorący udział w postępowaniu
• Numer/oznaczenie pracy własne
• iDzgłoszenia pracy geodezyjnej
• Dz. niektóre PODGiK stosują dodatkowe oznaczenie
• Data wpisu
• Data i godzina spotkania
• Miejsce spotkania;
• Woj.; Powiat, Gmina, Obręb, Obiekt,
• Dane do rozgraniczenia:
o Nr postanowienia, Prezydenta, Burmistrza, Wójta, o wszczęciu postępowania rozgraniczeniowego
o Data wydania postanowienia
o Nr upoważnienia, Prezydenta, Burmistrza, Wójta, dla geodety na przeprowadzenie wszczętego postępowania rozgraniczeniowego
o Data wystawienia upoważnienia
• Dane do wznowienia znaków granicznych:
o Tytuł prawny zleceniodawcy do nieruchomości, z możliwością tworzenia własnego słownika z w/w tytułami
• Możliwość własnego uzupełnienia o linie niezbędnych danych niemożliwych dziś do przewidzenia.
• Przypominacz o terminach spotkań
2. Rozszerzyć o fiszkę „Operat”.
a w niej informacje które można by wykorzystać przy sporządzaniu sprawozdania technicznego:
• Edytowalna lista wykorzystanych dokumentów geodezyjnych i ich przydatność, z możliwością tworzenia własnego słownika
• Wykorzystana osnowa geodezyjna z informacją o nr pkt. i o punktach wykorzystanych do kalibracji pomiaru GPS-RTN i otrzymanych odchyłkach - max odchyłka pozioma 0,03 (dop. 0,12), z możliwością tworzenia własnego słownika
• Opis granic: ich ustalenia, przebiegu, stabilizacji z możliwością tworzenia własnego słownika
• Metody pomiaru i opracowania zadania, z możliwością tworzenia własnego słownika
• Wykaz jednostek z pomiaru: długość poszczególnych przewodów sieci, ilość znaków granicznych, ilość ha, ilość obiektów budowlanych
• Uwagi. z możliwością tworzenia własnego słownika
• Numer/oznaczenie pracy własne
• iDzgłoszenia pracy geodezyjnej
• Dz. niektóre PODGiK stosują dodatkowe oznaczenie
• Data pomiaru/aktualizacji
• Materiały dla zamawiającego, z możliwością tworzenia własnego słownika
• Akty prawne w oparciu o które wykonano niniejszą pracę geodezyjną, z możliwością tworzenia własnego słownika.
• Deklaracja o realizacji zgodnie, niezgodności lub bez uzgodnień Opinii ZUD na wyszczególnionych odcinkach sieci, z możliwością tworzenia własnego słownika.
Okno „Dane osobowe”
• Ułatwić przemieszczanie się kursora po użyciu Enter, przechodzi do następnej pozycji.
• Adres: tutaj widział bym taki układ, (Miejscowość nr, ) : (Kod Poczta) gdy poczta jest w innej miejscowości a gdy jest w tej miejscowości to tutaj zostawiamy pustą linię
• Przy wprowadzaniu Nazwiska lub Nazwy już wcześniej wpisanego do bazy bardzo pomocna by była możliwość ich przywołania z, ich danymi i wklejenia do edytowalnego okna.
Okno „Raporty”
• Zestawienia zgłoszonych prac i faktur są generowane, chyba kolejności zapisu, a miło by był gdyby była możliwość ich sortowania np. po iDzgłoszenia, Nr/oznaczenia, Nr FV, daty, kwoty itp.
Okno „Faktury - Wszystkie”
Lista faktur, nie jest ułożona narastająco, taki układ jest mało czytelny. Może w nr FV dopisać zera??


Z poważaniem
AM
Awatar użytkownika
FaFaL
Team
Team
Posty: 3113
Rejestracja: 11 lip 2005, 14:09
Lokalizacja: Opole..Kraków
Kontakt:

Re: Geo Organizer - nowe zgłoszenie i jego kalkulacja

Post autor: FaFaL »

Okno główne „Robót geodezyjnych”
Uzupełnić o możliwość dołączenia nowych kolumn, które można wykorzystać np. w sprawozdaniu technicznym
np. o:
1. Informacja o wystawionej FV
2. Zlecenie nr z dnia; Umowa nr z dnia
Przecież w edycji Roboty, bodaj na drugiej zakładce, można dodawać własne elementy które później można wykorzystać na formularzach.
Pozdrawiam Rafał Kocierz
Zablokowany