Geo Organizer - setup testowy

aplikacja do zarządzania robotami geodezyjnymi
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: Jurek B. »

exigeo pisze: 14 maja 2021, 13:41 dlaczego w ustawieniach numerowania, opcja "wstawiaj numer na spisie treści" jest wyszarzona i nie mogę jej wybrać?

W tym momencie co raz częsciej dostaje protokół z uwagą, że spis treści powinien być w spisie treści jakkolwiek to nie jest głupie - a obecnie mam możliwość dodania spisu treści do spisu treści ale nie ma tam numeru strony wtedy?!
U mnie jest aktywna - proszę o kontakt ze mną lub serwisem - pomożemy.
Pozdrawiam Jurek B.
exigeo
__
__
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2020, 11:12

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: exigeo »

ok, widzę że jak wybiorę opcję "Zliczaj stronę tytułową i spis treści" to wtedy już mogę wybierać. Ale pojawia się kolejny problemy, że wtedy spis treści ma numer strony "2" - nie da się zrobić tak, żeby zliczał tylko spis treści?
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: Jurek B. »

Tak jak sugerowałem wcześniej - najszybciej pomoglibyśmy w kontakcie bezpośrednim - u mnie spis treści ma numer strony 1.
PS. Być może problem wynika z tego, że spis treści u Pana jest wielostronicowy - wtedy numer strony spisu treści jest na pierwszej stronie - skonsultuję to z programistą.
Pozdrawiam Jurek B.
kuba288
__
__
Posty: 11
Rejestracja: 05 lip 2018, 22:15

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: kuba288 »

Witam,
będzie GO na Androida ?
Mam VPN na tablecie i mógł bym pracować z niego nie musząc siedzieć w biurze 8) 8)

Czy możecie zaktualizować listę zmian na 1wszej stronie tego tematu ? ostatnia aktualizacja była 12.2020
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: grzes »

kuba288 pisze: 16 lip 2021, 11:22 Witam,
będzie GO na Androida ?
Mam VPN na tablecie i mógł bym pracować z niego nie musząc siedzieć w biurze 8) 8)
W pełnej wersji raczej nie będzie - jakis fragment funkcjonalności być może tak. Ale już teraz nic nie stoi na przeszkodzie żeby zainstalować serwer GO na serwerze z publicznym IP i pracować skądkolwiek z pomocą notebooka.
pozdrawiam
grzes
kuba288
__
__
Posty: 11
Rejestracja: 05 lip 2018, 22:15

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: kuba288 »

grzes pisze: 16 lip 2021, 11:26 Ale już teraz nic nie stoi na przeszkodzie żeby zainstalować serwer GO na serwerze z publicznym IP i pracować skądkolwiek z pomocą notebooka.
Możesz coś wiecej o tym powiedzieć ? Aktualnie mam w sieci Nasa, na nim Wirtualny Windows i zainstalowany GO Serwer. Poprzez VPN mogę się podłączyć z laptopa itd. i normalnie pracować.
Na tablecie potrzebował bym wersję android. Laptopa nie zabieram w teren, ani po pracy do domu, a tablet mam zawsze - małe mobilne biuro :wink:
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: grzes »

kuba288 pisze: 16 lip 2021, 11:48
grzes pisze: 16 lip 2021, 11:26 Ale już teraz nic nie stoi na przeszkodzie żeby zainstalować serwer GO na serwerze z publicznym IP i pracować skądkolwiek z pomocą notebooka.
Możesz coś wiecej o tym powiedzieć ? Aktualnie mam w sieci Nasa, na nim Wirtualny Windows i zainstalowany GO Serwer. Poprzez VPN mogę się podłączyć z laptopa itd. i normalnie pracować.
Na tablecie potrzebował bym wersję android. Laptopa nie zabieram w teren, ani po pracy do domu, a tablet mam zawsze - małe mobilne biuro :wink:
bez windowsa w tym mobilnym biurze niestety nie da rady :(
pozdrawiam
grzes
exigeo
__
__
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2020, 11:12

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: exigeo »

w liście zmian napisaliście Państwo, że dodano wzór dokumentu dot. Zawiadomienia o przekazaniu wyników prac...., gdzie to znajdę? Pytam z czystej ciekawości bo już od dawna mam swój szablon ale być może wymyślicie coś mądrzejszego :)
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: Jurek B. »

exigeo pisze: 16 lip 2021, 13:10 w liście zmian napisaliście Państwo, że dodano wzór dokumentu dot. Zawiadomienia o przekazaniu wyników prac...., gdzie to znajdę? Pytam z czystej ciekawości bo już od dawna mam swój szablon ale być może wymyślicie coś mądrzejszego :)
Powinno się pojawić tu:
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (50.44 KiB) Przejrzano 9379 razy
Pozdrawiam Jurek B.
exigeo
__
__
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2020, 11:12

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: exigeo »

nie mam w ogóle zakładki Ośrodek
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: Jurek B. »

Może dlatego nie widać tego wzoru. Czy w menu Słowniki-Szablony druków na liście nie ma go też?
Ewentualnie proszę założyć tam taką grupę i zainstalować ponownie GO.
Pozdrawiam Jurek B.
exigeo
__
__
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2020, 11:12

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: exigeo »

po dodaniu grupy "Ośrodek" i po przeinstalowaniu nadal nie ma
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: Jurek B. »

Proszę więc rozpakować plik z załącznika, wczytać do edytora szablonów i zapisać jako własny.
Załączniki
zawiadomienie o przekazaniu wyników.zip
(2.08 KiB) Pobrany 90 razy
Pozdrawiam Jurek B.
exigeo
__
__
Posty: 18
Rejestracja: 11 sie 2020, 11:12

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: exigeo »

chyba jest tam błędna podstawa prawna - powinno być "Dz. U. z 2020 r., poz. 2052)" chyba że znowu mnie coś ominęło :lol:
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: Geo Organizer - setup testowy

Post autor: Jurek B. »

Formalnie aktualne PGiK jest pod nr 2052 w Dz.U., ale we wzorze tego dokumentu w rozporządzeniu w sprawie wzorów zgłoszenia prac geodezyjnych... - jest właśnie nr 1086 - więc trochę jestem w kropce - co jest ważniejsze - wzór czy aktualny Dz.U. ?
Wydaje się mi jednak, że wzór - bo w nim jest podstawa aktualna na czas wejścia w życie tego rozporządzenia.
Pozdrawiam Jurek B.
ODPOWIEDZ