GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

aplikacja do zarządzania robotami geodezyjnymi
geobiuro
______
______
Posty: 553
Rejestracja: 19 mar 2005, 13:26

GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: geobiuro »

Witam.

Mam takie pytanie, kiedy można się spodziewać możliwości generowania: zawiadomień, wezwań ?
Zapewne będzie się to odbywać przy użyciu okna dialogowego przypisanego do poszczegółnych prac geodezyjnych a w nim możliwość wpisywania:
- właściela
- daty i godziny spotkania
- miejsce spotkania
- zleceniodawcy (właściciela) wznowienia znaków graniczych
- Nawa organu administracji
- Postanowienie o wszczęciu postępawnia rozgraniczeniowego
- upoważnienie do powyższych czynnosci
- decyzji zatwierdzającej podział nieruchomosci gruntowej
- dane kancelaryjne pracy geodezyjnej
- lista adresatów (stron postępowania) z pozliwością wyboru do druku
- księga nadawcza z powyższej listy adresów
- kto wysłał

Z poważaniem
AM
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: Jurek B. »

Ok, proszę tylko o jakieś przykłady - i info czy do jednej roboty generuje się jedną serię zawiadomień/wezwań, czy może takich wysyłek być więcej serii?
Pozdrawiam Jurek B.
geobiuro
______
______
Posty: 553
Rejestracja: 19 mar 2005, 13:26

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: geobiuro »

Witam

Jurek B. pisze:Ok, proszę tylko o jakieś przykłady - i info czy do jednej roboty generuje się jedną serię zawiadomień/wezwań, czy może takich wysyłek być więcej serii?
Przykłady przesłałem na softline@xgeo.pl.

Do poszczegółnych prac geodezyjnych generowanie zawiadomień/wezwań w normalnym trybie pracy wystepuje raz ale życie sprawia różne niespodzianki dlatego uważam, że trzeba założyć możliwość kilkukrotnego ich generowania.


Z poważaniem.
AM
janek
______
______
Posty: 610
Rejestracja: 21 mar 2005, 18:37

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: janek »

Na pewno trzeba przewidzieć co najmniej dwukrotną możliwość zawiadomienia (wezwania)
Janek B.
Awatar użytkownika
Wojtek P.
Team
Team
Posty: 970
Rejestracja: 08 lut 2005, 08:35

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: Wojtek P. »

W "Słowniki-szablony druków" można pobrać :
Wezwanie do stawienia się w celu ustalenia granic
Zawiadomienie o czynnościach przyjęcia granic podziału rolnego i utrwalenia (stabilizacji) nowych punktów granicznych
Zawiadomienie o czynnościach utrwalenia (stabilizacji) nowych punktów granicznych
Zawiadomienie o czynnościach wznowienia znaków granicznych nieruchomości gruntowej
-To serve and protect-
kristof
____
____
Posty: 187
Rejestracja: 18 kwie 2005, 19:40

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: kristof »

Gdzie są te szablony ?
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: grzes »

kristof pisze:Gdzie są te szablony ?
u_p.png
u_p.png (10.09 KiB) Przejrzano 8241 razy
pozdrawiam
grzes
SmartGeoPL
___
___
Posty: 57
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:38

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: SmartGeoPL »

Czy będzie możliwe generowanie listy właścicieli bez adresów?

Problem ma znaczenie ze względu na ochronę danych osobowych, niektóre ośrodki zwracają na to uwagę przy kontroli zawiadomień.
Awatar użytkownika
Jurek B.
Team
Team
Posty: 8159
Rejestracja: 16 lut 2005, 20:25

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: Jurek B. »

SmartGeoPL pisze:Czy będzie możliwe generowanie listy właścicieli bez adresów?

Problem ma znaczenie ze względu na ochronę danych osobowych, niektóre ośrodki zwracają na to uwagę przy kontroli zawiadomień.
W instalacji testowej dodano możliwość umieszczenia w szablonie wykazu osób bez adresów - trzeba przed umieszczeniem w szablonie wpisu, wyłączyć opcję "w listach osób umieszczaj adres" w menu Wstaw - Działki...
Załączniki
ca70e58eecf2b4a48364f5ed34a1b2e4.png
ca70e58eecf2b4a48364f5ed34a1b2e4.png (43.98 KiB) Przejrzano 7870 razy
Pozdrawiam Jurek B.
pomiar
_____
_____
Posty: 365
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:43
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: pomiar »

Zacząłem robić wzory zawiadomień w GO. Mam następujące problemy/pytania
1 - Przy generowaniu serii dokumentów dla każdego właściciela działki przedmiotowe i sąsiednie mam dodane w szablonie nazwisko i imię nr działki ulica itp - istnieje możliwość, żeby program generował zawiadomienie dla każdego właściciela osobno bez innego właściciela? Jak mam np. działkę gdzie jest 3 współwłaścicieli to żeby te dane wygenerowały się tylko dla niego ,a nie żeby w liście były dane wszystkich współwłaścicieli
2- Jeżeli właściciel występuję w kilku działkach to może generować się jedno pismo i te kilka działek tam się wrzuca. Obecnie jest tak że jeżeli osoba ma udziały np. w 3 działkach to generują się 3 zawiadomienia.
Mam nadzieje że w miarę dobrze to opisałem
Awatar użytkownika
grzes
Team
Team
Posty: 2875
Rejestracja: 18 mar 2005, 22:01

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: grzes »

pomiar pisze: 07 gru 2021, 10:02 Zacząłem robić wzory zawiadomień w GO. Mam następujące problemy/pytania
1 - Przy generowaniu serii dokumentów dla każdego właściciela działki przedmiotowe i sąsiednie mam dodane w szablonie nazwisko i imię nr działki ulica itp - istnieje możliwość, żeby program generował zawiadomienie dla każdego właściciela osobno bez innego właściciela? Jak mam np. działkę gdzie jest 3 współwłaścicieli to żeby te dane wygenerowały się tylko dla niego ,a nie żeby w liście były dane wszystkich współwłaścicieli
2- Jeżeli właściciel występuję w kilku działkach to może generować się jedno pismo i te kilka działek tam się wrzuca. Obecnie jest tak że jeżeli osoba ma udziały np. w 3 działkach to generują się 3 zawiadomienia.
Mam nadzieje że w miarę dobrze to opisałem
Wszystko jasne - proszę na razie rozważyć użycie modułu swde i opcji "Adresowanie" do tych zawiadomień. Tam to jest rozwiązane. Postaram się tym zająć w GO, ale obawiam się że nie będzie to szybko.
pozdrawiam
grzes
pomiar
_____
_____
Posty: 365
Rejestracja: 12 lip 2019, 17:43
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Re: GeoOrganizer: Zawiadomienia, Wezwania

Post autor: pomiar »

Dziekuje będę czekał. Zaczęliśmy korzystać z go żeby mieć wszystko w jednym miejscu
ODPOWIEDZ