Nie importują się adresy
Nie importują się adresy
Witam. Mam taki problem dostaje z ośrodka plik swde wyeksportowany z programu Ewopis, przy czym działki importują się bez problemu a adresów brak. Jednak przeglądając ten plik w notatniku adresy się tam znajdują. Czy jest to problem jakiegoś ustawienia w programie, czy może eksportu wykonanego przez ośrodek?
Re: Nie importują się adresy
Witam, jeżeli ma Pan aktualne C-GEO, i nie widać w oknie modułu SWDE adresów na górze podglądu wypisu z rej. gr. to proszę przysłać taki SWDE do mnie na softline małpa geo.pl - sprawdzę i podpowiem.
Pozdrawiam Jurek B.
Re: Nie importują się adresy
Wysłałem.
Re: Nie importują się adresy
Niestety, ale ten plik SWDE jest dość kiepski bo nie są to dane zapisane we właściwych polach SWDE, ale w polu przeznaczonym na nazwę:
D,G5NAZ,D,UL.POPRZECZNA 2A; 22-550 WERBKOWICE
D,G5KRJ,D,
D,G5WJD,D,
D,G5PWJ,D,
D,G5GMN,D,
D,G5ULC,D,
D,G5NRA,D,
D,G5NRL,D,
D,G5MSC,D,
D,G5KOD,D,
D,G5PCZ,D,
Dlatego nie możemy rozpoznać poprawnie tych danych jako składowe adresu czyli ulica, numer, kod miejscowość, jedynie całość umieścić w pierwszym polu z grupy adresowej czyli w ulicy.
Można sobie pobrać instalację testową GeoOrganizera
D,G5NAZ,D,UL.POPRZECZNA 2A; 22-550 WERBKOWICE
D,G5KRJ,D,
D,G5WJD,D,
D,G5PWJ,D,
D,G5GMN,D,
D,G5ULC,D,
D,G5NRA,D,
D,G5NRL,D,
D,G5MSC,D,
D,G5KOD,D,
D,G5PCZ,D,
Dlatego nie możemy rozpoznać poprawnie tych danych jako składowe adresu czyli ulica, numer, kod miejscowość, jedynie całość umieścić w pierwszym polu z grupy adresowej czyli w ulicy.
Można sobie pobrać instalację testową GeoOrganizera
Pozdrawiam Jurek B.